Sosyete bu aşkı konuşuyor Levent Uysal ile Emek Külür aşk yaşıyor | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

23 Haziran 2021 - 07:58

Sosyete bu aşkı konuşuyor Levent Uysal ile Emek Külür aşk yaşıyor

Cemiyet hayatı bu aşk dedikodusuyla çalkalanıyor! Söylentilere göre diş hekimi Emek Külür, evli işadamı, Nişantaşı Üniversitesi’nin ortaklarından Levent Uysal ile aşk yaşıyor.

Sosyete bu aşkı konuşuyor Levent Uysal ile Emek Külür aşk yaşıyor
Son Güncelleme :

10 Mart 2021 - 10:59

Nişantaşı bu haberle sarsılıyor! Nişantaşı’nın en lüks yerinde kliniği olan ve cemiyetin ünlü isimlerini ağırlayan diş hekimi Emek Külür, aldığım duyumlara göre Nişantaşı Üniversitesi’nin ortaklarından evli ve iki çocuk babası Levent Uysal ile aşk yaşıyormuş!

2012 yılında Sadettin Saran ile nikâh masasına oturan, ancak beş yıl sonra sürpriz bir kararla boşanan Emek Külür, sonrasında eski eşinin evine dinleme cihazı yerleştirdiği için mahkemelik olmuştu.

O dönem bu skandalla anıldığı için çok üzüldüğünü belirten Külür, şimdi yeniden tatsız bir haberle gündemde!

Altı aydır evli işadamıyla birlikte olduğu söylenen Emek Külür’ün aşkını sadece en yakınları biliyormuş. Levent Uysal’ın eşinin ilişkiyi öğrenmesiyle de Uysal, ailesiyle yaşadığı evden çıkıp Külür’ün şirketine ait olan Zorlu Center’daki bir eve taşınmış.

Uysal’ın eşi, üzüntüden sağlık sorunları yaşasa da belli ki aşk bacayı sarmış!

Levent Uysal, Emek Külür’ün problem yaşadığı bir diş hekimini arayarak, “Bundan sonra Emek Hanım’la değil, benimle muhatap olacaksın” diyerek, Külür’ü sahiplendiğini ‘dosta düşmana’ göstermiş.

Nişantaşı Üniversitesi Kurucu Başkanı olan Levent Uysal, Instagram hesabından sadece mesleği ile ilgili paylaşımlar yapıyor ve çok az kişiyi takip ediyor.

 

Takip ettiği kişiler arasındaki tek kadının Emek Külür olması da kafalarda soru işaretlerini artırıyor!

Mehmet Üstündağ/Kelebek