CHP'li Ali Kılıç'ın alkollü araç kullanırken kazaya karışmasına suç duyurusu | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

23 Nisan 2021 - 20:06

CHP’li Ali Kılıç’ın alkollü araç kullanırken kazaya karışmasına suç duyurusu

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın alkollü araç kullanarak otomobiline çarpıp kaçtığını ve kazayı da başkasının üstlendiğini söyleyen Pınar Keskin, tehdit edildiğini de belirterek şikayetçi oldu.

CHP’li Ali Kılıç’ın alkollü araç kullanırken kazaya karışmasına suç duyurusu
Son Güncelleme :

04 Nisan 2021 - 1:12

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın, bundan yaklaşık 8 ay önce alkollü araç kullanarak kırmızı ışıkta bir araca çarptığı ortaya çıkmıştı.

Yaptıklarıyla yetinmeyen Kılıç’ın, olay yerine başkasını çağırarak kazayı da üstlenmeyip kaçtığı öğrenilmişti.

Yaşanan tüm bu gelişmelerin ardından, otomobiline çarpılan Pınar Keskin isimli şahıs, olay anında çektiği görüntüler nedeniyle de tehdit edildiğini söyledi.

Keskin, avukatıyla gece Küçükyalı Şehit Mehmet Emin Aydın Polis Merkezi’ne gelerek ifade verip şikayetçi oldu.

Keskin, ifadesinde, 26 Ağustos 2020’de iş arkadaşından ödünç aldığı arabayla Maltepe Küçükyalı Mahallesi Turgut Öz Bulvarı’ndaki kırmızı ışıkta saat 21.30’da beklerken arkadan gelen aracın hızla çarptığını söyledi.

1 6281 e1617487931894 - CHP'li Ali Kılıç'ın alkollü araç kullanırken kazaya karışmasına suç duyurusu
“ARAÇTAN İNEN ALKOLLÜ KİŞİ ALİ KILIÇ’TIR”

Eşi Ahmet Keskin’in de yanında olduğunu aktaran Keskin, “Araçtan indiğimde diğer araçtan alkollü bir kişinin indiğini gördüm, yanında da bir bayan bulunuyordu. Oradaki erkek, Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’tır. Ben Ali Kılıç’la görüşmek istedim ama şahıs alkollüydü ve arkamızdan gelen başka bir araca binerek uzaklaştı.” iddiasında bulundu.

Pınar Keskin, bu sırada yaşananları cep telefonu kamerasıyla kaydettiğini belirterek, Kılıç’ın olay yerinden ayrılmasının ardından başka bir kişinin araca binip kazayı kendisinin yaptığını söylediğini savundu.

Aracı kendisinin kullandığını öne süren kişinin daha sonra kendilerine para teklif ettiğini iddia eden Keskin, kendisinin bunu kabul etmediğini dile getirdi.

Keskin, daha sonra emanet aldığı aracın sahibi arkadaşının olay yerine geldiğini belirterek, onun da bir süre sonra kendisine şahıslarla anlaştığını ve hasarı için bir miktar para aldığını söylediğini kaydetti.