CHP'li İl Başkanı Süleyman Karabulut'un 16 yaşındaki kıza tecavüz ettiği iddia edildi | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

23 Haziran 2021 - 08:54

CHP’li İl Başkanı Süleyman Karabulut’un 16 yaşındaki kıza tecavüz ettiği iddia edildi

CHP’de tecavüz skandallarına bir yenisi daha eklendi. CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba tarafından göreve getirilen CHP Kale İlçe Başkanı Süleyman Karabulut’un, 16 yaşındaki bir kız çocuğuna tecavüz ettiği iddia edildi. Öte yandan Süleyman Karabulut’un, bu olayın kapatılması için ailesine para verdiği iddia edildi.

CHP’li İl Başkanı Süleyman Karabulut’un 16 yaşındaki kıza tecavüz ettiği iddia edildi
Son Güncelleme :

07 Mayıs 2021 - 1:09

CHP Kale İlçe Başkanı Süleyman Karabulut, hakkında çıkan tecavüz iddiası üzerine görevinden ve partisinden istifa ettiğini açıkladı. İddialara ilişkin adli ve idari soruşturmalar başlatıldı.

HER TARAFI REZALET

Bir özel televizyon programına katılan ve İstanbul-Çerkezköy’de yaşayan 35 yaşındaki Erdal Taşdemir, sosyal medyada tanıştığı ve 5 ay sonda evlendiği o zaman 16 yaşında olan B.Ç.’nin evlenmeden önce başkasından hamile kaldığını evlendikten sonra öğrendiğini anlattı. Erdal Taşdemir, eşinin bir süre sonra evden kaçarak başka sevgilisinin yanına gittiğini söyledi.

“BANA ÇOCUĞUN BABASININ SÜLEYMAN KARABULUT OLDUĞUNU SÖYLEDİ”

2018 yılında Malatya’da bir yurtta kalan ve 16 yaşında olan B. Ç. İle Sosyal medya üzerinde tanıştıklarını söyleyen Erdal Taşdemir, “Sosyal medyada 5 ay konuştuk. 6 aylık hamileymiş, ben hamile olduğunu bilmiyordum, yaşını da bilmiyordum. Bana çocuğun babasının Süleyman K. olduğunu söyledi. Daha sonra başka sevgilisiyle kaçtı. Beni dolandırdı, benden olmayan çocuğu üzerime kaydettirdi, ondan kurtulmak istiyorum, boşanmak istiyorum. Üzerimden çocuğun komple alınmasını istiyorum. ” ifadelerini programda ileri sürdü.