Cinsel organının 2 cm olduğunu öğrenince dünyası başına yıkıldı | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

15 Nisan 2021 - 09:07

Cinsel organının 2 cm olduğunu öğrenince dünyası başına yıkıldı

Avustralya’da yaşayan 32 yaşındaki Amanda Jones isimli kadın, 2003 yılında adet görmeyince doktora gitti. Yapılan incelemede cinsel organının sadece iki santim olduğu ve rahminin olmadığını öğrenince Amanda’nın anne olma hayali suya düştü.

Cinsel organının 2 cm olduğunu öğrenince dünyası başına yıkıldı
Son Güncelleme :

28 Mart 2021 - 22:17

Cinsel organının yapısından dolayı hiçbir zaman anne olamayacağını öğrenen Amanda, önce vücudundan nefret etti, daha sonra kendini olduğu gibi kabul etmeyi ve vücuduyla barışık olmaya karar verdi. Amanda olağanüstü durumunu şöyle fark etti. Göğüsleri yaşıtları gibi normal ölçülerde olmasına rağmen, genç kadın arkadaşları gibi adet göremeyince doktora gitti.

Yapılan muayene sonrası kendisine 5000 kadında bir görülen MRKH (Mayer Rokitansky Küster Hauser) sendromu konuldu. Ameliyat olmak yerine kendini olduğu gibi kabul eden Amanda, cinsel organının çok küçük olmasından dolayı cinsel ilişki sırasında sıkıntı yaşadığını ama bu duruma alıştığını ifade etti.

Şu an nişanlısı ve üç köpeği ile yaşayan Amanda, kendini olduğu gibi kabul ettiğini hiçbir şekilde ameliyat olmayacağını söyledi.

cinsel organi 2 santim olan genc kadin doktora 719389 3793 3 b 300x197 - Cinsel organının 2 cm olduğunu öğrenince dünyası başına yıkıldı