'Çok Güzel Hareketler'in oyuncusu Emre Aslan'dan yeni şarkı... | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

23 Nisan 2021 - 19:46

‘Çok Güzel Hareketler’in oyuncusu Emre Aslan’dan yeni şarkı…

BKM’ nin sevilen TV programı ‘’Çok Güzel Hareketler 2’’ kadrosunda yer alan yıldız oyuncu Emre Aslan, sözleri kendisine ait olan ‘’Kolay Değil’’ isimli şarkısı ile müzik piyasasına adım attı.

‘Çok Güzel Hareketler’in oyuncusu Emre Aslan’dan yeni şarkı…
Son Güncelleme :

03 Nisan 2021 - 9:19

Oyunculuk konusunda sergilediği başarılı performansı, müzik sektöründe de sürdürmeyi hedefleyen Emre Aslan’ın yeni şarkısı, Doğan Müzik Company (DMC) etiketi ile çıkarken; yönetmenliğini Murat Joker’in yaptığı klip çekimleri Maslak VSG stüdyolarında gerçekleşti ve çekimlerde Emre Aslan’a Beyzanur Uşak eşlik etti.

20210402 212702705GP cok guzel hareketlerin oyuncusu emre aslandan yeni sarki  - 'Çok Güzel Hareketler'in oyuncusu Emre Aslan'dan yeni şarkı...

Yeni şarkısı ile ilgili açıklamada bulunan Emre Aslan ‘’Kayıtları ve çekimleri için uzun zamandır üzerinde çalıştığımız ‘’Kolay Değil’’, bugün (2 Nisan Cuma ) itibariyle tüm platformlarda müzik severlerle buluştu. Aşk ve hayal kırıklığı konusunda oluşan hisleri ifade etmeye çalıştığım bu şarkıda, dinleyen herkesin kendisinden bir parça bulabileceğini düşünüyorum. Bu süreçte emeği geçen ve bana destek olan herkese çok teşekkür ediyorum.‘’ dedi.

20210402 212702856DO cok guzel hareketlerin oyuncusu emre aslandan yeni sarki  - 'Çok Güzel Hareketler'in oyuncusu Emre Aslan'dan yeni şarkı...