Corona virüs yakalanan Enes Batur'dan haber var - Süper Kulüp MagazinSüper Kulüp Magazin

24 Ekim 2020 - 18:23

Corona virüs yakalanan Enes Batur’dan haber var

Covid-19’a yakalanan YouTuber Enes Batur Sungurtekin, filyasyon ekipleri tarafından yapılan kontrolde evlerinde bulunamayınca karantinayı ihlal etmesi nedeniyle, polisler eşliğinde Sancaktepe’deki öğrenci yurduna yerleştirilmişti.

Corona virüs yakalanan Enes Batur’dan haber var
Son Güncelleme :

25 Eylül 2020 - 0:30

1

Covid-19'a yakalanan YouTuber Enes Batur Sungurtekin, filyasyon ekipleri tarafından yapılan kontrolde evlerinde bulunamayınca karantinayı ihlal etmesi nedeniyle, polisler eşliğinde Sancaktepe'deki öğrenci yurduna yerleştirilmişti.

2

Kendisi gibi corona olan sevgilisi Ece Naz Üçer ile birlikte öğrenci yurdunda bir hafta kalan Enes Batur'un karantina dönemi son buldu.

3

Enes Batur ve Ece Naz Üçer bulundukları yurttan çıkış yaparak evlerine döndü.

4

Evinin bahçesinde sevgilisiyle birlikte çekilen bir fotoğrafı paylaşan Enes Batur, "Seni yendik Covid-19, birlikte sağlıklı günlere. Bu zor süreçte yanımızda olan herkese sonsuz teşekkür ederiz sizleri çok seviyoruz." dedi.

5

Ünlü YouTuber, Twitter hesabından da, "Testim negatif çıktı. KYK’dan ayrılıyorum umarım ev arkadaşlarımla mutlu olurum. Vermiş olduğum rahatsızlıktan dolayı özür dilerim." mesajını paylaştı.