ÇÖZÜM MASASI’NDAN YİNE ÇOK KONUŞULACAK BİR PROGRAM DAHA

Sevilen gazeteci Yaşar Polat’ın Trakya Türk Tv’de hazırlayıp sunduğu Çözüm Masası 27 Temmuz Çarşamba akşamı saat 20.00’de Tekirdağ’ın önemli bir ismini ağırlıyor.

 

CEMAL BİLGE

TEKİRDAĞ – Solun kalesi Tekirdağ’da Ak Parti’ye beklenmedik başarılar yaşatan İl Başkanı Mestan Özcan, ünlü gazeteci Yaşar Polat’ın konuğu olarak katılacağı Çözüm Masası – Özel’de partisinin 2023 stratejisinden söz edecek.

Tekirdağ’a özel sorunların çözüme kavuştuğu program halini alan Çözüm Masası ve onun başarılı sunucusu Polat, Ak Parti ile ilgili ilde merak edilen bütün sorulara cevap arayacağı programında il başkanı Mestan Özcan’la bugüne kadar konuşulmayanları konuşacak, sorulamayanları soracak.

Kaliteli bir programcı olmasının yanında başarılı bir Genel Yayın Yönetmeni olan Gazeteci Yaşar Polat Tekirdağ’da yaşayan superkulup.com okurlarına seslenerek herkesi 27 Temmuz Çarşamba akşamı saat 20.00’de Trakya Türk Televizyonu ekranlarında olmaya çağırdı. Polat, “Özellikle ilde yaşayan soldan sağa herkesin izlemesi gereken bir program olacak. Kimsenin bu programı kaçırmak gibi bir lüksü olmamalı zira Ak Parti ile ilgili merak edilen bütün sorular bu programda cevap bulacak” dedi