Damla Ersubaşı imaj değiştirdi - Süper Kulüp MagazinSüper Kulüp Magazin

21 Ekim 2020 - 18:21

Damla Ersubaşı imaj değiştirdi

Bir dönem ‘Sihirli Annem’ dizisinde canlandırdığı ‘Tuğçe’ karakteri ile ünlenen oyuncu Damla Ersubaşı, sosyal medya hesabını aktif kullanan isimler arasında yer alıyor. Instagram’da 468 bini aşkın takipçisi olan Ersubaşı, geçtiğimiz gün imajını değiştirdi.

Damla Ersubaşı imaj değiştirdi
Son Güncelleme :

01 Ekim 2020 - 9:56

1

Bir dönem 'Sihirli Annem' dizisinde canlandırdığı 'Tuğçe' karakteri ile ünlenen oyuncu Damla Ersubaşı, sosyal medya hesabını aktif kullanan isimler arasında yer alıyor. Instagram'da 468 bini aşkın takipçisi olan Ersubaşı, geçtiğimiz gün imajını değiştirdi.

2

Eşi Mustafa Can Keser'den boşandıktan sonra soluğu kuaförde alan oyuncu, saçlarını koyu renge boyattı.

3

Yeni halini sosyal medya hesabından yayınlayan Damla Ersubaşı, " Uzun bir süre değiştirmeyi düşünmüyorum, inşallah, zorla kandırdım zaten" notunu düştü.

4

Ersubaşı, saç rengiyle takipçilerini ikiye böldü. Sevenlerinin bir kısmı tarz olduğunu belirtirken bir kısmı da, "Bence eski rengi daha güzeldi. Bu renk seni yaşından büyük göstermiş" yorumunda bulundu.

5

Damla Ersubaşı, şiddet gördüğü eşi Mustafa Can Keser'den iki hafta önce boşandı.

6

Mustafa Can Keser, Damla Ersubaşı ikinci bebeğine hamileyken bir kadınla samimi şekilde yakalanmıştı. Eşinin kendisini aldattığını kabul eden oyuncu, evliliğine devam etme kararı almıştı. Ardından Keser'in, Ersubaşı'yı darp ettiği gündem olmuştu.