Danla Bilic: Kubilay ile ayrılma nedenim…

Geçtiğimiz akşam Nişantaşı’ndaki bir mekanda düzenlene lansmana katılan Danla Bilic, etkinlik çıkışında kısa süre önce ayrıldığı Kubilay Aka hakkında dikkat çeken bir açıklamada bulundu.

Youtube’da yayınladığı makyaj videoları ile kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşan Danla Bilic, önceki gece Nişantaşı’ndaki bir lansmanda kameralar yansıdı. Ala Tokel ile birlikte keyifli vakit geçiren Bilic, muhabirlerle ayaküstü sohbet etti. Arkadaşına övgü dolu sözler söyleyen fenomen isim, “Herkes bizim aşk hayatımızı ve sansasyonel yönlerimizi konuşuyor ama duygusallığı ve profesyonelliği çok iyi ayırıyoruz. Ala, belki evde ölüyor ama kalkıyor yine de işine gidiyor. Aşk hayatımızda bazı fiyaskolar oluyor tabii ki. Genciz, öğreniyoruz ve deneyimliyoruz” dedi.. Tokel ise Danla Bilic için “Bence Türkiye’nin tek influencerı” ifadelerini kullandı.

Kendisiyle ilgili yapılan haberlere güldüğünü söyleyen Bilic, “Geçen gün şey yazmışlar. Kubilay ile ayrılığımın sebebi popo implantımmış” şeklinde konuştu. Bu esnada 27 yaşındaki Tokel, arkadaşının ağzını eliyle kapatarak, “Hayır, sus!” dedi. Bu hareketin üzerine ikili, kahkaha atmaya başladı.

YORUM