Dayıya dava boşanmaya gizlilik kararı

featured
service

İş insanı Doğukan Dudaroğlu, ağustosta Monaco’da 1 milyon euroluk düğünle evlendiği Miller Holding’in veliahtı Alara Mildon’a boşanma davası açmıştı.

Dudaroğlu şimdi de öz dayısı Latif Küçük’e, “Boşanma davamı kullanarak aileme saldırıyor” diyerek dava açtı ve korunma istedi.

blank

İş insanı Doğukan Dudaroğlu ile Miller Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mert Mildon’un kızı Alara Mildon, ağustos 2023 tarihinde evlendi. İddiaya göre çiftin evliliği Alara Mildon’un ağır kusurlu tutum ve davranışları nedeniyle sarsılınca, Doğukan Dudaroğlu, boşanma davası açtı.

Akşam gazetesinden Neslihan Keskin’in haberine göre, gizlilik ve basın yasağının olduğu boşanma davası devam ederken Doğukan Dudaroğlu, kendisi ve ailesi hakkında gerçek dışı iddia ve ithamlarda bulunarak karalama kampanyası başlattığı gerekçesiyle öz dayısı Latif Küçük hakkında korunma talebinde bulundu.

blank

Latif Küçük’ün sosyal medya üzerinden Doğukan Dudaroğlu ve ailesi hakkında küçük düşürücü ve hakaret içerikli paylaşımlarda bulunduğunun anlatıldığı dilekçede, “Tanınmış ve itibar sahibi olan müvekkil ve ailesi hakkında karalama politikası güden Latif Küçük, özellikle müvekkilin basın yasağı bulunan boşanma davasını da kullanarak saldırılarda bulunmaktadır. Latif Küçük’ün bu eylemleri nedeniyle müvekkil ve ailesi psikolojik ve ekonomik açıdan zarar görmektedir. Latif Küçük’ün tamamen kötü niyetli olan bu davranışları yüzünden kendisi ve ailesinin itibarı zedelenen müvekkil, şiddet mağdurudur. Bu nedenle Latif Küçük’ün müvekkil ve ailesine yönelik şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama veya küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasını ve iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesi için önleyici tedbir kararı verilmesini talep ediyoruz” denildi.

Dayıya dava boşanmaya gizlilik kararı
Bizi Takip Edin