Demet Özdemir’i takibe almıştı, ters köşe geldi! Umut Evirgen yeni aşkı ile gecelerde görüntülendi!

featured
service

Tuba Büyüküstün, Melisa Şenolsun ve Serenay Sarıkaya gibi sayısız ünlü güzelle aşk yaşayan Umut Evirgen, özel hayatındaki hızlı gelişmeler ile gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz günlerde Oğuzhan Koç’tan kısa süre önce boşanan Demet Özdemir ile takipleşen Umut Evirgen, “yeni bir aşk mı?” sorularıyla kafaları karıştırmıştı. Ancak çapkın işletmeci sağ gösterip sol vurdu. Umut Evirgen, önceki akşam arkadaşlarıyla eğlendiği bir mekanın çıkışında yeni sevgilisiyle objektiflere yansıdı. İşte Umut Evirgen’in yeni sevgilisi…

blank

Ünlü işletmeci Umut Evirgen, magazin dünyasının gözde isimleriyle yaşadığı aşklarla gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz yıllarda Tuba Büyüküstün, Serenay Sarıkaya ve Melisa Şenolsun gibi isimlerle birliktelik yaşayan Umut Evirgen’in özel hayatındaki gelişmeler hız kesmeden devam ediyor.

Evirgen, en son güzel oyuncu Serenay Sarıkaya ile birlikteydi. Çift, geçtiğimiz sene yollarını ayırmış, ikiliden Sarıkaya’nın yakın çevresine; “Yorulduk, yürütemedik” dediği öğrenilmişti.

Ayrılığın ardından Umut Evirgen’in adı, oyuncu Farah Zeynep Abdullah ile aşk dedikodularına karışmıştı.

Çiftin Emirgan’da bir mekanda buluştuğu haberleri gündem olurken; ikili ne olduysa bu haberlerin akşamında birbirini takipten çıkmıştı.

“YAKIN ARKADAŞIZ”

Ünlü çift, sonrasında Evirgen’in Emirgan’daki mekanında sabah saatlerine kadar eğlenmişti. Farah Zeynep Abdullah’ı mekandan arkadaşının aracı ile kendi evine gönderen işletmeci, kendi aracı ile arkadan gitmişti.

Peş peşe eve giren Farah Zeynep Abdullah ve Umut Evirgen çifti, “Yakın arkadaşız!” açıklamasını yapmıştı.

“YOK ÖYLE BİR ŞEY”

Umut Evirgen’in, Farah Zeynep Abdullah’ın ardından Ayça Ayşin Turan ile aşk yaşadığı iddia edilmiş; ancak güzel oyuncu bu söylentileri yalanlayarak, “Yok öyle bir şey. Gerçekten hayatımda kimse yok. Olsa saklayacağım bir durum da yok” diye konuşmuştu.

DEMET ÖZDEMİR’İ YAKIN TAKİBE ALDI

Umut Evirgen, geçtiğimiz günlerde ise Oğuzhan Koç’tan kısa süre önce boşanan Demet Özdemir’i takibe almıştı.

Özdemir de Evirgen’e karşı bir hamle yapmış ve takibe geri dönmüştü.

İkilinin aşk yaşadığı düşünülüyordu ki, Umut Evirgen sağ gösterip sol vurdu.

GEÇ SAATLERE KADAR EĞLENDİLER

Çapkın işletmeci Umut Evirgen, son olarak önceki gece arkadaşı Ali Gürsoy ile Asmalımescit’te bir mekanda gecenin geç saatlerine dek eğlendi.

Mekan kapısında yeni sevgilisi ile beliren Evirgen, patlayan flaşlardan neye uğradığını şaşırdı.

Görüntü vermek istemeyen yeni sevgili Alara, yüzünü göstermemek için Umut Evirgen’in arkasına saklandı ve kameraları göstererek; “Umut bizi çekiyorlar” dedi.

“KIZ ARKADAŞIM RAHATSIZ OLUYOR”

Cadde’nin haberine göre ünlü işletmeci, “Arkadaşlar bu kadar yeterli, kız arkadaşım rahatsız oluyor. Rica etsem artık çekmeseniz?” diyerek kibarca ricada bulundu.

Demet Özdemir’i takibe almıştı, ters köşe geldi! Umut Evirgen yeni aşkı ile gecelerde görüntülendi!