DENİZ AKKAYA ’’AL SANA HABER’’E TRANSFER Mİ OLUYOR?

featured
service

2. Hafta, hafta içi her gün ünlü bir magazinci Pazartesi günleri Güzellik Merkezleri sahibi Sevim Alan ve Nurcan Sabur, Salı günleri MGD kurucu başkanı Nurettin Soydan, Çarşamba günleri Bilal Özcan, Perşembe günleri Erol Köse’yi, Cuma günleri Özlem Uçar’ı transfer ederek ekibine kattı.

 

//youtu.be/IAb9Yy465s0

Seyhan Soylu kendisine ait farklı bir proje olan “AL SANA HABER” için bizim programımız 7’den 70’e herkesin izleyeceği her kuşağa hitap eden ( Z Kuşağının Olacak O kadar ) programı demişti.

Seyhan Soylu ile ALSANA HABER programına geçtiğimiz hafta ünlü manken ve TV yorumcusu Deniz Akkaya konuk olmuştu.

Seyhan Soylu ile kanlı bıçaklı olduğu bilinen Deniz Akkaya, önce hakkındaki iddiaları yanıtlamak için canlı yayına telefonla bağlanmış, bu konuşmada aradaki yanlış anlaşılmalar düzelmiş ve buzlar erimişti. Seyhan Soylu’ nun ekrandan daveti üzerine Deniz Akkaya canlı yayına katılmış ve Canlı yayında Seyhan Soylu’ ya hitaben” Türkiye’nin en başarılı Tv Show’unu yapıyorsunuz. Diğer programlara nal toplatıyorsunuz “diye iltifatlarda bulunmuştu.

Program sonunda Seyhan Soylu “Ben onun ablasıyım. Aramızda kırgınlık olmaz.” diyerek Deniz Akkaya’nın alnından öpmüş ve “Bizim örf ve adetimiz de büyüklerin elleri öpülür” diyerek Deniz Akkaya’ ya elini uzatmıştı. Seyhan Soylu’ nun canlı yayında ve tüm Türkiye’nin gözleri önünde elini öpen Deniz Akkaya gündeme damga vurmuştu.

 

Dün gece Seyhan Soylu yine bombayı patlattı. İstanbul’ un nezih bir mekanında akşam yemeğinde bir araya gelen Seyhan Soylu ve Deniz Akkaya’ ya iş arkadaşları Uçan Kuş Tv spor spikeri İlker Koç ve Bahar Candan’ da eşlik etti. Bu buluşmaya tanık olan restorandakiler ‘2 Helal Olsun Seyhan Soylu Deniz Akkaya’yı da ALSANA HABER’ e transfer mi ediyorsunuz? diye masalardan sevenleri atıfta bulunarak ikili ile fotoğraf çektirdiler. O sırada masalardaki kişilerin cep telefonlarına görüntü yansıdı.

Ve Seyhan Soylu yine ALSANA HABER kadrosuna sürpriz bir transfer yaptı sorusu akıllara geldi. Şimdi Televizyon kulisleri ünlü Mankenin “AL SANA HABER” kadrosuna katılacağı konuşuluyor.

DENİZ AKKAYA ’’AL SANA HABER’’E TRANSFER Mİ OLUYOR?