Didem Kınalı, Çeşme tatilinde

featured
service

Eğlence dünyasında uzun yıllar oryantallik yaptıktan sonra müzik dünyasına geçiş yapan Didem Kınalı, konser arası mola verip, Çeşme tatilinde enerji depoladı. Suyun içinde arkadaşına bale gösterisi sunan ünlü şarkıcı, fit haliyle tüm bakışları üzerinde topladı.

blank

Başarılı dansçı ve televizyon programı “İbo Show” ile tanınan Didem Kınalı, yakın arkadaşı Peker Halil ile birlikte Türkiye’nin popüler tatil bölgelerinden Çeşme’ye mola verdi. Kınalı, yoğun sahne programları öncesinde birkaç gün dinlenmek amacıyla bu tatil rotasını tercih etti.

blank

Didem Kınalı, geçtiğimiz ekim ayında “Sabırsız Nefsim” adlı bir single çıkararak şarkıcılığa da adım atmıştı. Ancak dansçılık kariyerine sadık kalan Kınalı, sahnelerdeki performanslarıyla büyük beğeni topluyor.

blank

Kınalı’nın önümüzdeki günlerde yoğun bir sahne programına başlayacağı ve iş trafiğinin artmadan önce kısa bir tatil yapmak için Çeşme’yi tercih ettiği belirtiliyor. Tatilde keyifli ve enerjik olduğu gözlenen Didem Kınalı, güzel anılar biriktirmeye devam ediyor.

blank

Didem Kınalı, Çeşme tatilinde