Dilan Polat’ın Kozmetik Ürünleriyle İlgili Şok İddia!

featured
service

Dilan ve Engin Polat’ın kara para aklama,vergi kaçırma ve tetikçi tutma iddiaları gündemdeki yerini koruyor. Avukat Feyza Altun, çiftin sahibi olduğu kozmetik markasına ait ürünlerle ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

Dilan Polat ve eşi Engin Polat’ın kara para akladığı, vergi kaçırdığı ve hatta tetikçi tuttuğu iddia ediliyor.

Güzellik merkezi şubeleri ve kendilerine ait kozmetik markası olan çiftle ilgili avukat Feyza Altun, X hesabından yaptığı paylaşımda “O ürünler fason üretim. Alıp kendi etiketlerini basıyorlar, ben üretim yapıyorum diyorlar. Şirket matrahsız Nilgül Yılmaz isimli bir kişi adına ve 2022’de kurulmuş” ifadelerini kullandı.

Feyza Altun ürünlerin içinde kimyasal olmasına rağmen tamamen bitkiselmiş gibi tanıtıldığı için reklam durdurma cezası verildiğini de yazdı.

“BAŞIMA BİR ŞEY GELİRSE SORUMLUSU POLAT ÇİFTİ”

Daha önce yaptığı açıklamada Dilan Polat ve Engin Polat yüzünden can güvenliğinin olmadığını söyleyen şarkıcı Banu Parlak’ın da Bahçeşehir’deki güzellik merkezi geçen hafta iki kez kurşunlanmıştı.

Banu Parlak, saldırı sonrası “Olaydan önce Dilan Polat beni aradı, ‘Engin’i ve beni içeri alacaklar bizim hakkımızda paylaşım yapma, çocuğun var yapma’ diyerek beni tehdit etti. Bu olayın öncesi de var, Halil İbrahim K. isimli bir arkadaştan güzellik merkezi açmak için borç alıyorlar. Bu kişi parasını istediğinde de ‘Banu Parlak’ı vur paranı verelim’ diyorlar ama Halil İbrahim K. reddettiği için dizinden vuruyorlar. Önlem alınmadı ve son olarak dükkanım kurşunlandı. Sırada ne var? Ölmem mi gerekiyor? Tek başına çocuk bakan bir kadınım, korkuyorum. Bu insanların yakamdan düşmesini ve can güvenliğimin alınmasını istiyorum” demişti.

Dilan Polat’ın Kozmetik Ürünleriyle İlgili Şok İddia!