Süper Kulüp Haberleri

Dolar ve euro güne nasıl başladı?

Dolar/TL, 7,38; euro/TL ise 9,08 düzeyinde güne yatay başlangıç yaptı.

Dolar ve euro güne nasıl başladı?
114
06 Ocak 2021 - 15:13

Yurt içinde önemli bir verinin olmadığı günde, siyasi gündem ve İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali’nin basın toplantısı takip edilecek. Yurt dışında ise veriler ve ABD Merkez Bankası(Fed) tutanakları takip edilecek.

Türk Lirası, dolar ve euro karşısında yeni güne sakin bir başlangıç yaptı. Dün neredeyse tüm gün 7,40’ın üzerinde seyrettikten sonra akşam saatlerinde 7,38’e çekilen dolar/TL, bu sabah saatlerinde de benzer seviyelerini koruyor. Euro/TL’de 9,08 seviyeleri söz konusu.

Adnan Bali basın toplantısı düzenleyecek

İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, basın toplantısı düzenleyecek. Dün uluslararası bir ajansta Bali’nin istifa ettiği yönünde bir haber yayınlanmış, İş Bankası’ndan KAP’a bu haberi yalanlayan açıklama gelmişti.

Açıklamada, “Çeşitli basın-yayın organlarında Genel Müdürümüz Sayın Adnan Bali’nin istifa ettiğine dair yer alan haberler asılsızdır. Sayın Adnan Bali görevini sürdürmekte olup konuya ilişkin 06.01.2021 tarihinde düzenlenecek basın toplantısında açıklamalarda bulunacaktır. ” denildi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Süper Kulüp Magazin © 2013 - 2021 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.