Domino’s Pizza’nın Şikayetleri Artıyor..

Domino's Pizza Ülkemizde yemek sektöründe Başı çeken Domino's Pizza'nın Şikayetleri artmaya başladı. Müşteriler Kendilerine ilgisizlik veya yemeğin gecikmesinden dolayı müşterilerin şikayetleri bitmiyor....

Domino’s Pizza Ülkemizde yemek sektöründe Başı çeken Domino’s Pizza’nın Şikayetleri artmaya başladı. Müşteriler Kendilerine ilgisizlik veya yemeğin gecikmesinden dolayı müşterilerin şikayetleri bitmiyor….

Müşterilerden Bazıları Şunları Dedi.
Domino’s Pizza Siparişler 1 Saatten Fazla Sürede Geliyor

Domino’s yunuseli Bursa şubesi hiçbir zaman siparişlerini 1 saat ten erken getirmiyor. Bu beşinci siparişim 1 saat 10 dakika oldu hala gelmedi. 30 dakika kuralından yararlanmak istediğimde de kabul etmiyorlar. Hep aynı şey inanım bıktım. Şubeye diyorum ki eğer kuryeler az geliyorsa arttırın diyorum, Çok yoğunuz diyor. Bu yüzden her siparişi minimum 1 saat sonra geliyor bakıp kontrol edebilirsiniz.

Domino’s Pizza Kuryenin Üslup Ve Davranışları

İstanbul Anadolu yakası Fenerbahçe Domino’s tan Erenköy penguen kitap evine Domino’s getiren kurye ye is ahlaki ve müşteriye nasıl davranılır müşteri ilişkileri nasıl olmalıdır diye ders verilmesi gerekir. Herkes çalışan herkes ekmek peşinde ama gelen arkadaş saçma sapan cümleler ve azarlar gibi konuşması sizin gibi bir büyük yemek firmasına yakışmayan davranışlar sergilemektedir…

Domino’s Pizza 30 Dakika. Garantisi Şartlar Uygun Olsa Da Uygulanmıyor

Domino’s Pizzadan sipariş verdim pizzam 40 dakika geçmesine rağmen gelmeyince şubeyi aradım pizzam ne zaman gelir diye; Pişince gelir dediler, sonra müşteri hizmetlerini aradım durumu ilettim gerekli aksiyonların alınacağını pizzam gelince; kuryeye 30 dakika hakkından yararlanmak istediğimi söylememi, kabul etmezse müşteri hizmetlerini tekrar aramamı ve kendilerinin yardımcı olacaklarını söylediler. Verdiğim sipariş 75 dakikada geldi (Hava şartları uygun olmasına rağmen), 30 dakika hakkından yararlanmak istediğimi belirttim. Kurye”Dükkana gidince söylerim abi”dedi ve gitti. Sonra tekrar müşteri hizmetlerini aradım ve 30 dakika hakkımın kabul edilmediğini ilettim. Onlarda bana üzgün olduklarını bana tek kişilik pizza tanımlamayı teklif ettiler bende kabul etmedim çünkü Domino’s Pizza’nın sitesinde taahhüdü var aynen alıntılıyorum.
“Siparişinizin 30 dakikadan geç teslim edilmesi durumunda Domino’s Pizza’nın maksimum yükümlülüğü sipariş başına menüdeki en yüksek fiyatlı ürün kadardır. Fiş tutarından bu miktarda indirim yapılacaktır. Sipariş bedeli daha az ise hiç bedel alınmaz, üzerine herhangi bir bedel verilmez.” Dolayısıyla bu firma beni kandırmıştır.

 

YORUM