‘Düğün Dernek 2 Sünnet’in biletleri satışa çıkıyor

Efsane dönüyor! Yılın en çok beklenen filmi ‘Düğün Dernek 2 Sünnet’in biletleri 6 Kasım itibariyle ön satışa çıkıyor! Serinin ilk filmi ‘Düğün Dernek’ henüz vizyondayken, ikinci filmi beklemeye başlayan sinemaseverler, ‘Düğün Dernek 2 Sünnet’ vizyona girdiği hafta sonu seansları için biletlerini şimdiden alabilecek.

Başrollerini Ahmet Kural, Murat Cemcir, Devrim Yakut ve Rasim Öztekin’in paylaştığı ‘Düğün Dernek 2 Sünnet’in biletleri 6 Kasım Cuma günü itibariyle online satış siteleri ve tüm sinema gişelerinden satın alınabilecek. Filmi ilk seyredenlerden olmak isteyen Düğün Dernek sevenler ilk hafta ‘yer kalmadı’ cümlesini duymayacak!

HIZLI MOTORCU ‘FİKRET ROSSİ’

Filmden görüntülerin bulunduğu 30 saniyelik ilk teaser’ı 1 milyondan fazla izlenen ‘Düğün Dernek 2 Sünnet’ yeni bir teaser daha yayınladı. Motosiklet üstündeki görüntülerden oluşan teaser’da, Tüpçü Fikret dünyaca ünlü motosiklet pilotu Valentino Rossi’ye taş çıkardı!

Selçuk Aydemir’in yazıp yönettiği, BKM imzalı ‘Düğün Dernek 2 Sünnet’ 4 Aralık 2015 itibarıyle tüm Türkiye’yi güldürecek.

‘DÜĞÜN DERNEK 2 SÜNNET’ FİLMİ VİZYONA GİRMEK İÇİN GÜN SAYIYOR