Ebru Polat duyurdu! Flash TV’nin Al Sana Haber programının kadrosu değişti!

featured
service

Hakan Aygün’ün genel yayın yönetmenliğini üstlendiği Flash TV, 11 Ekim’de yeniden yayın hayatına başlamıştı.

Flash TV’de hafta içi her gün izleyiciyle buluşan magazin ve aktüel programı Al Sana Haber’de yaşanan olaylar gündemden düşmüyor.

Seyhan Soylu moderatörlüğünde Nihat Doğan, Tuğba Ekinci, Ebru Polat ve Bahar Candan’ın yorumculuk yaptığı Al Sana Haber programında Tuğba Ekinci-Nihat Doğan arasında yaşanan Türk-Kürt kavgası uzun bir süre konuşulmuştu.

Yaşanan bu tartışmanın ardından WhatsApp yazışmaları sosyal medyada ifşa olurken, Tuğba Ekinci programdan ayrılmıştı.

Ekinci’nin yerine Nurseli İdiz’in geleceği iddia edilirken bugün flaş bir gelişme yaşandı.

blank

EBRU POLAT KADRONUN DEĞİŞTİĞİNİ DUYURDU

Şarkıcı ve sunucu Ebru Polat, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla yorumcu kadrosunun değiştiğini ve aralarına yeni sürpriz isimlerin katıldığını duyurdu.

Seyhan Soylu, Nihat Doğan ve kendisinin programda yer alacağının altını çizen Polat’ın paylaşımından sonra programda Tuğba Ekinci, Bahar Candan ve Nurseli İdiz’in olup olmayacağı merak edildi.

blank

Ebru Polat, Instagram hesabının hikaye bölümünden yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: ‘Pazartesi günü programımıza Seyhan Soylu, Nihat Doğan ve ben kaldığımız yerden yeni eklenen yorumcularla devam ediyoruz. Kadromuz değişti. Sevgiler.’

Kadroda kimlerin yer alacağı merak konusu olurken, gözler pazartesi günü yayınlanacak olan yeni bölüme çevrildi.

blank

TUĞBA EKİNCİ İLE NİHAT DOĞAN GERİLİM YAŞAMIŞTI

Programda önceki hafta Nihat Doğan ile Tuğba Ekinci arasındaki Kürt-Türk tartışması gündem olmuştu. Ekinci, “Yokum ben bir daha” diyerek stüdyoyu bağıra çağıra terk etmişti.

Ebru Polat duyurdu! Flash TV’nin Al Sana Haber programının kadrosu değişti!