EBRU POLAT ÖFKEDEN DELİYE DÖNDÜ! BU ŞEREFSİZİ HERKES GÖRSÜN!’’

Ünlü şarkıcı Ebru Polat, sosyal medyadan yaptığı bir paylaşım ile gündeme geldi. Başakşehir’de bir köpeği kasten ezen Katarlı sürücünün videosunu paylaşarak ’Bu şerefsizi herkes görsün!’ diyen Ebru Polat isyan etti. Polat’ın yanında bu duruma ’Gönül Dağı’ dizisinin oyuncusu Berk Atan da ’bu kişi potansiyel bir katil!’ sözleriyle isyan etmişti.

Ebru Polat, geçtiğimiz günlerde Başakşehir’de bir sitenin önünde sokak köpeğini kasten ezen Katarlı sürücünün videosunu paylaşarak öfke kustu.

Polat, ‘’Özellikle ana sayfaya koyuyorum ki bu şerefsizi herkes görsün herkes paylaşsın!!! Bu adam hemen bulunsun cezalandırılsın! Herkes lütfen paylaşsın… bu nasıl insan bu nasıl vicdan aklım almıyor!!! BU ADAMIN İSMİ SOYADI PLAKASI NE! Nasıl bu adam sokaklarda rahatça gezebiliyor!’’ ifadelerini kullandı.

SERBEST BIRAKILDI

Katar uyruklu sürücü, 10 Ocak Pazartesi günü Başakşehir’de bulunan bir sitenin önünde, aracını yol kenarında yürüyen köpeklerin üzerine sürdü.

Arabanın altında kalan talihsiz köpek, yaşamını yitirdi. Site sakinleri, köpeğin neden öldüğünü araştırırken kamera görüntüleriyle gerçeğe ulaşıldı.

Gözaltına alınan Katarlı sürücü, kısa süre sonra serbest bırakıldı. Sosyal medyadan gelen tepkiler üzerine yeniden gözaltına alınan sürücü, adli kontrol ve yurt dışı yasağı şartıyla tekrar serbest bırakıldı.

Yaşananlar ardından protesto düzenleyen site sakinleri, ”Katil komşu istemiyoruz” sloganları atarak, tepkilerini dile getirdi.