Ebru Yaşar İzdihamı

Ünlü sanatçı Ebru Yaşar önceki akşam Maslak 1453'teki Yeni Gazino'da sahne aldı. Yoğun ilginin yaşandığı gecede Yaşar, sahne performansı ve repertuarı ile büyük beğeni topladı. Güzelliyle büyüleyen Yaşar, Burak Bulut ve Kurtuluş Kuş ile düet yaptığı dinlenme rekorları kıran yeni şarkısı 'İçime Ata Ata'yı" sahnede ilk kez seslenirdi. Gecede ayrıca müşteriler Ebru Yaşar'a 300 şişe şampanya gönderdi.

2021’de İstanbul’da son sahnesini alan Ebru Yaşar’a ‘Bu yıl en çok sahne programı yapan alan isimlerin başında geldiği hatırlatılırken, “Çok şükür diyorum. Çok teşekkür ederim. İnsanların göstermiş olduğu ilgi ile bütün çıktığımız sahne aldığımız mekanları hınca hınç dolduruyolar. Onlara layık olabiliyorsak, güzel sahneler yapabiliyorsak ne mutlu. Her hafta sonu mutlaka işlerimiz var. Yoğun bir şekilde çalışıyoruz. İstanbul’da yılı burayla kapatıyorum. Yıl bitecek 2022’i yine burayla açacağım “dedi.

Yeni düet şarkısı ‘İçime Ata Ata’ ile büyük bir başarı yakalayan Yaşar, Tüm dijital platformlarda bir numara olması ve iki haftada Youtube’de 25 Milyonu geçmesiyle ilgili olarak, “Çok mutluyuz. Sevileceğini etki yapacağını biliyorduk. Ama dünya listelerine girecek kadar, bu kadar büyük ölçüde oldu. Demek ki insanların içine ne kadar çok atmış olduğu şeyler varmış. Hepimiz ne kadar çok şey içimize atıyormuşuz. Hep beraber ‘İçime Ata Ata’yı söyleyerek içimizi döktük. Öyle bir şarkı oldu. Biz şarkılarımız da ruhlara dokunmaya çalışıyoruz. Dokunuyoruz da herhalde öyle görüyorum. Çok mutluyum vallahi. İlk defa bu akşam söyleyeceğim. Geçen haftaki sahnede provaları yetişemedi. Bu hafta bakalım burada söyleyeceğim” dedi.

2021 yılının nasıl geçtiği sorulan Yaşar, ” Benim için çok güzel geçti. Şahsım adıma soruyorsanız. Her anlamda çok güzeldi. Ufak tefek aksaklıklar hastalıklar oldu ama. Onun dışında öncelikle tüm dünyaya bir an önce koranavirüsten kurtulmayı diliyorum. Sağlıklı olmayı diliyorum. Sonra da ekonomimizin tez zamanda çok normal hale gelmesini iyileşmesini diliyorum. İnşallah yeni yılda hiçbir şey olmamış gibi hayatımıza devam etmeyi diliyorum” dedi.

Ödül Evi Villaya Dönecek!

Daha önce ödüllerini koymak için bir ev yaptırdığını söyleyen Yaşar, 2021’de bir çok yeni ödüller aldığı da hatırlatılarak bunları alabilecek yeni bir alan düşünüyor musunuz? sorusuna, “Valla normal daire ayarlamıştık. Villaya geçicez” diyerek espiri yaptı.

2022’den beklentilerini de açıklayan Yaşar, “Herkes için sağlık diliyorum. Memleket için şahsım için çocuklarım için sağlık sıhhat diliyorum. Ondan sonra da çalışmaya devam. Bizler böyle güzel şarkılar söyliyecez. İnsanlar gelip dinleyecekler birbirimize moral vereceğiz en önemlisi bu” dedi.

Yılbaşı mesajıda vermeyi ihmal etmeyen başarılı sanatçı, “Herkese mutlu yıllar diliyorum. Herkesin yeni yılı kutluyorum. Herkesin gönlüne göre olsun diliyorum. Umudumuzu kaybetmeyelim. Umut bu dünyadaki en önemli ve en güzel şey. Umut ettiğimiz yaşıyoruz ve hayallerimizin peşinde koşmaya devam edelim ” diyerek sözlerini tamamladı…

YORUM