Ece Sükan ve Uğur Güven arkadaş kaldı - Süper Kulüp MagazinSüper Kulüp Magazin

26 Ekim 2020 - 01:19

Ece Sükan ve Uğur Güven arkadaş kaldı

Eski sevgilisi Uğur Güven’in aracına bineceği sırada soruları yanıtlayan model, “Arkadaşlar bizim ilişkimiz Uğur’la bitti. Çok iyi iki arkadaşız, artık’ diyerek son noktayı koydu. Sükan, eski sevgilisi yeni iyi arkadaşının aracına binerek evinin yolunu tuttu.

Ece Sükan ve Uğur Güven arkadaş kaldı
Son Güncelleme :

25 Eylül 2020 - 0:30

1

Eski sevgilisi Uğur Güven’in aracına bineceği sırada soruları yanıtlayan model, "Arkadaşlar bizim ilişkimiz Uğur’la bitti. Çok iyi iki arkadaşız, artık’ diyerek son noktayı koydu. Sükan, eski sevgilisi yeni iyi arkadaşının aracına binerek evinin yolunu tuttu.

2

Sükan, eski sevgilisi yeni iyi arkadaşının aracına binerek evinin yolunu tuttu.

3

Geçtiğimiz haftalarda ilişkilerini noktalayan çiftten Ece Sükan, “Uğur'la ayrıldık ama medeni bir şekilde. Arkadaşlığımıza devam ediyoruz. O yüzden beraber gezebiliyoruz" şeklinde konuşmuştu.

4

Geçtiğimiz gün de Bebek'te birlikte görüntülenen Ece Sükan-Uğur Güven çiftinin gecesi tatsız bitmişti. Çift, araçlarının gelmesini beklerken kısa süreli bir tartışma yaşamıştı. Bir köpekleri bulunan Ece Sükan ve Uğur Güven'in, ayrılık sonrası hayvanlarının kimde kalacağının tartışma konusu olduğu öğrenilmişti.