Ekonomist olan Meliha Okur yastık altındaki altınları çıkararak Erdoğan'ın çağrısına uydu | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

23 Nisan 2021 - 19:46

Ekonomist olan Meliha Okur yastık altındaki altınları çıkararak Erdoğan’ın çağrısına uydu

Ünlü ekonomist Meliha Okur, umhurbaşkanı Erdoğan ”Vatandaşlarımdan evlerindeki döviz ve altını çeşitli finans araçlarına yatırarak ekonomi ve üretime kazandırmalarını istiyorum” çağrısına destek verdi.

Ekonomist olan Meliha Okur yastık altındaki altınları çıkararak Erdoğan’ın çağrısına uydu
Son Güncelleme :

02 Nisan 2021 - 0:22

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin 7. Olağan Büyük Kongresi’nde yaptığı açıklamada vatandaşlara TL’ye yatırım yapmaları çağrısında bulunmuştu.

Erdoğan ”Sadece kendilerini güvende hissetmek amacı ile evlerinde döviz ve altın tutan vatandaşlarıma buradan bir çağrıda bulunuyorum. Bu vatandaşlarımdan, milli servetimiz olan evlerindeki döviz ve altını, çeşitli finans araçlarına yatırarak, ekonomiye ve üretime kazandırmalarını istiyorum.” ifadesini kullanmıştı.

Ünlü ekonomist Meliha Okur da, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çağrısına uyarak, “Sorumlu vatandaş olarak yastık altındaki altınları çıkardım, başıma bağladım. Sisteme sokmak için gereğini yapacağım. #yastıkaltı” diye yazdı.