Elif Karlı’nın eşi Cengiz Karlı cezaevinde yaşamını yitirdi! Elif Karlı’dan ilk açıklama geldi

Ünlü şarkıcı Elif Karlı'nın iş insanı eşi Cengiz Karlı'dan kahreden haber geldi. Cengiz Karlı 57 yaşında hayatını kaybetti. 6 aydır cezaevinde olan Cengiz Karlı'nın geçirdiği kalp krizi sonucu vefat ettiği öğrenildi. Cengiz Karlı'nın vefatı ise sanat camiasını yasa boğdu. Elif Karlı'ya sevenlerinden baş sağlığı mesajları geldi. Eşinin ölümüyle yıkılan Elif Karlı'dan ilk açıklama geldi.

Ünlü şarkıcı Elif Karlı eşinin kaybıyla yıkıldı. Elif Karlı’nın eşi Ahmet Cengiz Karlı cezaevinde geçirdiği kalp krizi sonucu 57 yaşında hayata veda etti.

İki çocuk babası olan 57 yaşındaki Cengiz Karlı, 6 aydır Tokat cezaevindeydi. Acı haberi sabaha karşı alan Elif Karlı 2. Sayfa programına şu açıklamayı yaptı:

“2 gün önce çok ağır bir grip geçirdi. Zatürreden de şüphelendik. Dün haftalık arama günüydü, aramayınca telaşlandım. Sabaha karşı 04.00 sıralarında cezaevinden bir telefon aldım.

Cengiz’in rahatsızlandığını ve kalp krizi geçirdiğini alıştırarak söylediler. Vefat ettiğini söylediler. En son geçen salı sesini duydum. 6 Ocak’ta da doğum günüydü görüştük.

En son sesini duyduğumda çok iyiydi. Saç sakal tıraşı olduğunu söyledi. Moralinin yüksek olduğunu söyledi ama eşim ağır hastaydı… Kalp rahatsızlığı vardı.”

Bir dönemin sevilen şarkıcılarından Elif Karlı, zor zamanlar geçiriyor. İki çocuk annesi Elif Karlı’nın sitem dolu sosyal medya paylaşımı dikkat çekmişti. Elif Karlı, son olarak ise eşinin doğum gününü duygusal sözlerle kutlamıştı.

YORUM