Elsa Hosk'un evini sergilemesinin nedeni ortaya çıktı - Süper Kulüp MagazinSüper Kulüp Magazin

26 Ekim 2020 - 00:41

Elsa Hosk’un evini sergilemesinin nedeni ortaya çıktı

Bir dönem Victoria’s Secret modeli olarak ünlenen Elsa Hosk, geçtiğimiz günlerde New York’ta yaşadığı apartman dairesinin kapılarını sosyal medya üzerinden takipçilerine açtı.

Elsa Hosk’un evini sergilemesinin nedeni ortaya çıktı
Son Güncelleme :

26 Eylül 2020 - 0:50

1

Bir dönem Victoria's Secret modeli olarak ünlenen Elsa Hosk, geçtiğimiz günlerde New York'ta yaşadığı apartman dairesinin kapılarını sosyal medya üzerinden takipçilerine açtı.

2

Yayınladığı videoda birçok takipçisinin evinin içini görmek istediğini belirten Hosk, dairesini bütün detaylarıyla gözler önüne serdi.

3

Kısa bir süre sonra 32 yaşındaki modelin neden böyle bir şey yaptığı ortaya çıktı.

4

Elsa Hosk'un New York Soho'daki tarihi Cast Iron bölgesindeki evini 3,5 milyon dolara (yaklaşık 27 milyon TL) satışa çıkardı.

5

Hosk'un kısa bir süre önce satın aldığı evde iki yatak odası, iki banyosu, asma katlı stüdyo dairenin bir de şehir manzarasını gözler önüne seren geniş bir terası bulunuyor.

6

Elsa Hosk, Instagram'da paylaştığı videosunda, dairesinin eski bir binada bulunduğunu ve satın aldıktan sonra renovasyondan geçirildiğini belirtti.

7

Elsa Hosk, bir yatırım danışmanı tarafından kendisine "emlak yatırımı yapması" konusunda tavsiye verildiğini ve bunu dinleyerek bu daireyi satın aldığını da anlattı.