EMİR SARIGÜL HAKKINDA EŞİNİN FOTOĞRAFLARINI ÇEKTİRDİ İDDİASI

Aylardır konuşulan Fatoş Altınbaş- Burak Kaya aşkı geçtiğimiz aylarda ilk olarak Bodrum tatili dönüşü havalimanında görüntülenerek belgelenmişti.

Her iki taraf da evliyken başlayan aşk, inkar edilmiş ve yalanlanmış olmasına rağmen her ikisinin de evliliğine mal olmuştu. Fatoş Altınbaş ve Emir Sarıgül, 2019’da ayrılarak herkesi şaşırtmıştı.

Kaya Holding’in veliahtlarından Burak Kaya ile evli olan siyasetçi Cavit Çağlar’ın kızı Yasemin Çağlar da bu ihaneti affetmemiş ve 13 yıllık evliliklerini tek celsede bittiği iddia edilmişti.

Ekim 2019’da işadamı Emir Sarıgül’den boşanan, cemiyet hayatının ünlü ismi

Fatoş Altınbaş ile Temmuz 2020’de Yasemin Çağlar’dan boşanan Kaya Holding Yönetim Kurulu Başkanı Burak Kaya aşk yaşamaya başlamıştı.

Fatoş Altınbaş ile Burak Kaya’nın geçen yıl bir ara aşk yaşadıkları konuşulmuş ancak aralarındaki dostluğun yanlış yorumlandığı ortaya çıkmıştı.

Şimdilerde iş adamı Emir Sarıgül hakkında magazin kuluslerini hareketlendiren yeni bir dedikodu ve iddia ortaya atıldı.

İddialara Göre; Sarıgül temmuz ayında Burak Kaya ile Bodrum’da tatil yapan eski eşi Fatoş Sarıgül’ün birlikte tatil yaptığını ve İstanbul’a birlikte döneceklerini öğrenice harekete geçmiş. İddialara göre; bir internet magazin sitesine geliş saatlerini haber verip eski eşi Fatoş Altınbaş ile Burak Kaya’yı havalimanında çektirerek yasak aşkı ortaya çıkardığı iddia edildi.

İkili havalimanında özel havacılıktan çıkarken bir magazin sitesinin kameralarıma yakalanmış ve gizli aşk ortaya çıkmıştı.

Araya medyadan hatırlı dostlarını sokan Sarıgül dedikodulara göre; çekilen görüntülerin bir çok internet sitesi ve gazetelerde yer almasını sağlamış.

Magazin kulislerini hareketlendiren bu iddia doğru mu bilinmez ama cemiyet hayatı şimdilerde Kaya ve Altınbaş aşkının kulaktan kulağa eski eş Emir Sarıgül’ün ortaya çıkardığını ve medyaya servis edildiğini konuşuyor.