Enver Çevik kimdir? Borsa spekülatörü mü, yatırımcı mı?

featured

Son Haberler sitesinde yer alan habere göre Enver Çevik’in kim ve neci olduğu soruları bu aralar borsa yatırımcıları başta olmak üzere ekonomi finans dünyasında merakla araştırılıyor.

ENVER ÇEVİK KİMDİR?
Enver Çevik, Borsa İstanbul’da hisseleri bulunan şirketlerden bazılarının şüpheli işlemleri sonrası gündeme geldi. Adı bazı platformlarda sıklıkla gündeme getirilen şirketlerin hisselerindeki ani hareketlenmeler, beklenmedik düşüşler veya çıkışlar sonrasında okların gösterdiği noktada yer alanlardan biri de Enver Çevik oluyor.

İddiaya göre Çevik, Twitter ve Telegram üzerinden kurduğu gruplarla Borsa İstanbul’daki şirketlere yönelik spekülasyonların odağında yer alıyor.

Çevik, Telegram gruplarında başkalarını manipülasyonla suçlarken, başkaları da onu suçluyor.

Ancak kamuoyunun yakından tanıdığı büyük birçok şirketin borsadaki hisselerinde yaşanan olağandışı hareketliliğin arkasındaki isimler konuşulurken onun da adı geçiyor.

Çevik’in aslında gerçekte var olup olmadığı da bilinmiyor. Bazıları onun, kamuoyunda farklı isim aynı soyadı ile yer alan ünlü iş insanlarından biri olduğunu söylüyor.

Borsada yüklü miktarlarda alımlar yapan bu iş insanlarının kim olduğu yakından biliniyor. Ancak onların Enver Çevik ile nasıl bir bağlantısı olduğu ise bilinmiyor.

https://www.sonhaberler.com/enver-cevik-kimdir-borsa-spekulatoru-mu-yatirimci-mi-haber-898791

Enver Çevik kimdir? Borsa spekülatörü mü, yatırımcı mı?
Giriş Yap

Süper Kulüp ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!