Süper Kulüp Haberleri

Erdoğan’dan Bahçeli’ye ikinci ev ziyareti! Bahçeli kapıda karşıladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhur İttifakı’nın ortağı MHP lideri Devlet Bahçeli’yi evinde ziyaret etti. İki liderin görüşmesi 1 saat 10 dakika sürdü.

Erdoğan’dan Bahçeli’ye ikinci ev ziyareti! Bahçeli kapıda karşıladı
113
06 Ocak 2021 - 20:29

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhur İttifakı ortağı Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi evinde ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha önce de Bahçeli’yi evinde ziyaret etmişti. Görüşmede Cumhur İttifakı’nın 2021’deki yol haritasının konuşulacağı kulislerde dillendiriliyor.

İki lider en son 30 Aralık 2020’de Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri töreni öncesi Saray’da yüz yüze görüşmüştü. Erdoğan’ın Devlet Bahçeli’ye evinde yaptığı ziyaret 1 saat 10 dakika sürdü.

Erdoğan, Bahçeli’nin evine ise geçen yıl ağustos ayında, Cumhurbaşkanlığı forsunu kullanmadan sivil araçla gitmişti. Erdoğan bu kez Cumhurbaşkanlığı aracıyla gitti.

Süper Kulüp Magazin © 2013 - 2021 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.