Erkan Petekkaya Kırmızı Oda'da Sadi karakteri ile hayran bıraktı | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

4 Mart 2021 - 15:58

Erkan Petekkaya Kırmızı Oda’da Sadi karakteri ile hayran bıraktı

Cuma akşamlarının zirvedeki yapımı Kırmızı Oda farklı hikayelerle ekrana gelmeye devam ediyor. Her bir karakterin hikayesi ilgiyle izlenirken karakterlerin hastalıkları ve gerçek hikayeleri de merak ediliyor. Kırmızı Oda’nın yeni konuğu Sadi karakteriyle büyük bir beğeni toplayan Erkan Petekkaya oldu.

Erkan Petekkaya Kırmızı Oda’da Sadi karakteri ile hayran bıraktı
Son Güncelleme :

06 Şubat 2021 - 23:58

Kırmızı Oda Sadi’nin hayat hikayesi dikkat çekti. Binnur Kaya’nın başrolünde yer aldığı Banu Kiremitçi Bozkurt’un senaryosunu kaleme aldığı Kırmızı Oda dizisinde Sadi karakterine hayat veren oyuncu Erkan Petekkaya’nın performansı da izleyenlerin beğenisini topladı. Kalp krizi geçirdiğini sanan ve ölüm korkusu yaşayan Sadi karakterine panik atak teşhisi konulurken, Sadi’nin çocukluğunda yaşadıkları da merak konusu oldu.

Kırmızı Oda Sadi, dizinin son bölümüne damga vurdu. Geçtiğimiz hafta hikayesi ile diziye dahil olan Sadi, karanlık işlerle uğraşan korkusuz görünümlü tipi canlandırsa da, üç kızının kimsesiz kalmasından dolayı bir o kadar da ölüm kaygısı yaşayan bir karakter olarak ekranlara geliyor. Kalbinde sağlık sorunu olmayan Sadi, panik atak belirtileri taşıyor.

Kırmızı Oda Sadi’nin hastalığı

Sadi karakterinin hastalığı panik atak olarak ifade ediliyor. Panik atak; tekrarlayan, aniden ortaya çıkan ve bireyin kontrol edemeyeceğini düşündüğü yoğun sıkıntı veya korku, dehşet nöbetleri olarak adlandırılabilir.

Panik atak hafif düzeyde başlar, daha sonra şiddetlenerek seyreder. Kişi aslında kendi düşünceleri ile panik atağının şiddetini yükseltir.

2 yıldır hastanelere giderek kalp elektrosu çektiren Sadi karakterinin tedavi süreci ise ilerleyen bölümlerde belli olacak.