Eser Yenenler korona virüsü yendi | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

17 Haziran 2021 - 08:56

Eser Yenenler korona virüsü yendi

Son Güncelleme :

05 Kasım 2020 - 13:12

1

Korona virüse yakalanan Eser Yenenler, sağlık durumu hakkında sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

2

Testinin negatif çıktığını duyuran 36 yaşındaki oyuncu, "Bu zor dönemde gündemi meşgul etmek istemedim ancak çok fazla soran oluyor. Son yapılan covid testim negatif çıktı. Atlattık çok şükür. Herkese sağlıklı günler dilerim. Lütfen sizler de dikkat edin" mesajını paylaştı.

3

BERFU YENENLER: EVE DÖNDÜK Eşinin korona virüs testinin pozitif çıkmasından sonra oğlu Kuzey'le birlikte babasının evine giden Berfu Yenenler de sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı.

4

"Bu zor dönemde gündemi meşgul etmemek için bizimle ilgili bir paylaşım yapmamayı tercih ettik ama sorularınızı da yanıtısız bırakmak istemiyoruz. Çok şükür ailecek hastalık dönemini geride biriktik ve hepimiz iyiyiz. Eser'in son testi negatif çıktı. 14 günlük karantina süreci bitti. Benim testim de negatif. Kuzey de çok iyi, çok şükür. Eser'in testinin negatif çıkmasıyla eve döndük ve birlikteyiz. Yine de hala dışarı çıkmamaya özen gösteriyoruz ve bir süre daha karantinada kalmaya devam edeceğiz. İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederiz."