Eşi evde yokken Başkan'la ilişkiye girdi | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

23 Nisan 2021 - 15:07

Eşi evde yokken Başkan’la ilişkiye girdi

İngiltere Başbakanı Boris Johson ile yasak aşk yaşayan iş kadını Jennifer Arcuri, yaptığı itiraflarla ülke gündemini karıştırdı. Arcuri, Johson’la evinde ilişkiye girdiğini, başkanın eşi ve çocukları gelmeden kısa bir süre önce evden çıktığını söyledi.

Eşi evde yokken Başkan’la ilişkiye girdi
Son Güncelleme :

30 Mart 2021 - 18:42

İngiltere Başbakanı Boris Johson, Londra Belediye Başkanı olduğu 2012-2016 yılları arasında, ilişki yaşadığı 36 yaşındaki iş kadını Jennifer Arcuri’nin yaptığı açıklamalardan sonra zora düştü. Belediye, Johson hakkında soruşturma başlattı.

Boris ile ilişkisi hakkında itiraflarda bulunan Jennifer, son yaptığı açıklamada, o zamanlar Marina Wheeler ile evli olan Boris’in evinde, eşi eve gelmeden çok kısa bir süre önce ilişkiye girdiklerini söyledi.

Londra Belediye Gözlem Komitesi, Johson’ın belediye başkanlığı pozisyonunu kullanarak kız arkadaşına menfaat sağlamak için mi ilişkisini duyurmadığı şüphesi üzerine soruşturma açtı.

ingiltere yi sarsan yasak ask skandali patladi 719400 4474 2 b - Eşi evde yokken Başkan'la ilişkiye girdi

Jenifer yaptığının yanlış olduğunu hissettiğini ama Boris tarafından arzulanmanın kendisini mutlu ettiğini ve mutluluk duygusunun suçluluk duygusundan çok daha ağır bastığını söyledi.

Jennifer, Boris ile ilşki yaşadığı iddiaları ilk ortaya çıktığında kabul etmemişti ama daha sonra yasak ilişkiyi itiraf etti.