Eski eşinden boşanma partisi

Eski NFL oyuncusu Johnny Manziel'in Instagram modeli ve influencer olan eski eşi Breana Tiesi, arkadaşları ile boşanma partisi düzenledi. Tiesi, Johnny Manziel'den ayrılışının üzerine düzenlediği partiden kareleri sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımlar ile takipçilerine aktardı. Tiesi, ayrıca Instagram hesabından yaptığı diğer paylaşımlar ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

İlişkileri 2016 yılında başlayan ikili, 2018 yılında evlenmişlerdi. Ancak yolları 1 yıl sonra ayrıldı. Tiesi, yaklaşık 1 yıl süren evliliklerinin ardından Aralık 2019’da Johnny Manziel’in kendisini aldattığına yönelik haberlerin çıkmasının ardından boşanma davası açmıştı.

Dava yakın tarihte sonuçlandı ve bunun ardından Breana Tiesi, Johnny Manziel’den resmi olarak ayrılmasını arkadaşları ile bir boşanma partisi ile kutladı.

Breana Tiesi o anları Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflar ile takipçilerine aktardı. Tiesi’nin Instagram hesabında 471 Bin takipçi bulunuyor.

Breana Tiesi, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Yaptım, yaptım, resmen bitirdim. Bu çılgın boşanma partisi için tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. Johnny’e en iyisini diliyorum. Sizi seviyorum.” ifadelerinde bulundu.

YORUM