Esra Dinçkök:" Artık bu son boşanacağım" - Süper Kulüp MagazinSüper Kulüp Magazin

25 Eylül 2020 - 13:09

Esra Dinçkök:” Artık bu son boşanacağım”

Akkök Holding yönetim kurulu başkanı Raif Ali Dinçkök’ün eşi Esra Dinçkök, özellikle bu seferki ihaneti hazmedememiş!

Esra Dinçkök:” Artık bu son boşanacağım”
Son Güncelleme :

20 Ağustos 2020 - 8:34

Akkök Holding yönetim kurulu başkanı Raif Ali Dinçkök ile 17 yıllık eşi Esra Dinçkök’ün evliliğinin üzerine, 10 yıl sonra ikinci kez kara bulutlar çöktüğünü ilk bu köşede okumuştunuz.

10 yıl önce bir yolunu bulup eşini boşanma kararından vazgeçiren uslanmaz çapkın Raif Dinçkök’ün, Esra Hanım’ın gönlünü tekrar kazanabilmek için resmen kırk takla attığını duyuyorum.

Kendisini birçok kez aldattığını ortaya çıkaran eşinin avukatlarına bahaneler uydurup atlatan Raif Bey, boşanmamakta ısrarlı!

Ancak bu kez bunu başarmasının imkansıza yakın olduğu söyleniyor!

Çünkü Esra Hanım, özellikle bu seferki ihaneti hazmedememiş!

Çok üzgün olan Esra Hanım’ın herkese, “Artık bu son, boşanacağım” dediğini duyuyorum.

ÜNLÜ İŞADAMI RAİF ALİ DİNÇKÖK EBRU İPEKÇİ’YLE AŞK MI YAŞIYOR?

Sabah / Bülent Cankurt

 

Raif Ali Dinçkök kimdir nereli ve kaç yaşında?

Ali Raif Dinçkök’ün vefatından sonra Akkök Holding’in Yönetim Kurulu Başkanlığına Raif Ali Dinçkök atandı. Peki Raif Ali Dinçkök kimdir? Raif Ali Dinçkök nereli ve kaç yaşında?

Raif Ali Dinçkök kimdir?
1971 yılında İstanbul’da doğan Raif Ali Dinçkök, 1993 yılında Boston Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra Akkök Holding’te çalışmaya başladı. 1994–2000 yılları arasında Ak-Al Tekstil San. A.Ş. Satın Alma Bölümü’nde, 2000–2003 yılları arasında ise Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.’de Koordinatör olarak kariyerine devam eden Raif Ali Dinçkök; Yönetim Kurulu Başkanlığı görevi öncesinde, Akkök Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev almıştır. Raif Ali Dinçkök, Akmerkez GYO Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinin yanı sıra, başta Aksa Akrilik, Akiş GYO, Ak-Kim ve Gizem Frit olmak üzere çeşitli Akkök Holding şirketlerinde Yönetim Kurulu Başkan Vekili’dir. Aynı zamanda, Akkök Holding şirketlerinde Yönetim Kurulu Üyelikleri bulunmaktadır.