Esra Erol’da Yasak Aşk Üçgeni

featured
service

ATV’de yayınlanan Esra Erol’da programına katılan 23 yaşındaki Başak Canpolat, 54 yaşındaki evli Yılmaz Aktürk’ten çocuk sahibi olduğunu ve geçtiğimiz Temmuz ayında Aktürk’ün çocuğuyla birlikte kendisini ortada bıraktığını anlattı.

blank

Başak, evli olan 54 yaşındaki Yılmaz Aktürk’le 19 yaşından beri ilişki yaşadığını ve Yılmaz’ın 11 aylık bebeğiyle ortada bıraktığını anlattı.

blank

19 yaşındayken yalnız yaşadığını ve bu süreçte üst kat komşusunun eniştesi olan Yılmaz’la tanıştığını belirten Başak, Yılmaz’ın maddi ve manevi yanında olduğunu söyledi.

blank

Tanıştıktan 5-6 ay sonra da ilişki yaşamaya başladıklarını ve en başında Yılmaz’ın eşinin bu ilişkiyi öğrendiğini anlattı.

blank

Yılmaz’ın eşinin öğrendiğinde çocuğuna bıçak verip evlerine de gönderdiğini söyledi.

Başak, Yılmaz’la 4 yıl boyunca Artvin’de ve Trabzon’da yaşadığını ve Yılmaz’ın çocuk doğduktan yaklaşık 5 ay sonra ilişkiyi bitirmek için çabaladığını aktardı.

23 yaşındaki genç kadın, hamile olduğunu öğrendiğinde bebeği aldırmak istediğini fakat Yılmaz’ın istemediğini de ekledi.

Şimdi ise Başak geçtiğimiz Temmuz ayında kendisini ortada bırakan Yılmaz’ın çocuğuyla ilgilenmesi için Esra Erol’da Yılmaz’a seslendi. Kalacak yeri olmayan Başak’a da Esra Erol sahip çıktı.

Esra Erol’da Yasak Aşk Üçgeni