Eylül Öztürk: İki çocukla fotoğraf çektirmek çok zormuş -Süper Kulüp

1 Kasım 2020 - 01:10

Eylül Öztürk: İki çocukla fotoğraf çektirmek çok zormuş

2017 yılında Kenan Barış Özkan ile dünyaevine giren sosyal medya fenomeni Eylül Öztürk Özkan, geçtiğimiz haftalarda ikinci kez anne oldu.

Eylül Öztürk: İki çocukla fotoğraf çektirmek çok zormuş
Son Güncelleme :

05 Ekim 2020 - 19:44

1

2017 yılında Kenan Barış Özkan ile dünyaevine giren sosyal medya fenomeni Eylül Öztürk Özkan, geçtiğimiz haftalarda ikinci kez anne oldu.

2

Alex adında bir oğulları olan çift, kızları Eylül Alice Özkan'ı kucaklarına aldı.

3

34 yaşındaki Özkan, eşi ve iki çocuğu ile birlikte çekilen karelerini sosyal medya hesabından yayınladı.

4

"İKİ ÇOCUKLA FOTOĞRAF ÇEKTİRMEK ÇOK ZOR" Eylül Öztürk Özkan'ın "İlk dörtlü fotoğrafımızda gördük ki iki çocukla fotoğraf çektirmek çok zor oluyormuş" notuyla yaptığı esprili paylaşım takipçilerini güldürdü.

5

"BU SEFER BABAYA BENZETMEYİ BAŞARDIK" Geçtiğimiz günlerde kızının fotoğrafını yayınlayan Eylül Öztürk, şu ifadeleri kullanmıştı; "Ve dünyalar ikinci kez bizim oldu. Bu sefer babaya benzetmeyi başardık sanırım. Beyaz tenli, uzun ve kumral saçları var ve tahminimce ileride renkli gözlü olacak gibi sanki... Bir de köfte gibi dudakları...Ha bir de; ağabeyinin izinden gidip, gelmemekte ısrar edince, kendisini ağustos ayında beklerken bir sürpriz yapıp, 41 hafta sonunda eylül ayını tercih etti. O zaman senin adın 'Eylül Alice Özkan' olsun kuzum. Baban ağabeyin ve ben seni çok seviyoruz."

6

"İLK BULUŞMA" Öztürk, oğlu Alex ve kızı Eylül Alice'in ilk kez yan yana geldiği anları ise şu sözlerle paylaşmıştı; "İlk buluşma... Alex'in kardeşini görür görmez ilk yaptığı şey; elini kalbine koyup, öylece beklemek oldu... Sonra da kafasını öptü ama bunu yaparken o kadar hassas dokundu ki, inanamadım... Gözyaşım; pıt..."

7

Tanımadığı bir numaradan gelen mesajla şoke olan 34 yaşındaki sosyal medya fenomeni,, başına gelen ilginç olayı takipçileriyle paylaştı.

8

"KOCAN SENİ ALDATIYOR""Size bir olay anlatacağım, ağzınız açık kalacak. İkidir telefonuma yabancı bir numaradan İngilizce bir mesaj geliyor. Mesaj Googlee Translate'dan çevrilmiş çok belli, kargaşık bir yazı var. "Mesajda 'Seni kocan aldatıyor. Sen o kadar çirkin bir kadınsın ki muhtemelen eşin seninle para için beraber. Yoksa aldattığı kadına gitmişti' diyor. Sanki Kenan'ın kendi parası yokmuş gibi. Ben böyle şeylere takılmam çünkü kendimi ve kocamı biliyorum. Bizim aramızda böyle bir güvensizlik yok. İlk mesajı görüp sildiğimde hamileydim. Ruh hastasına bak, ben belki bunun üzerine takılıp eşimle kavgada edebilirdim. 2-3 gün önce sabah 8:00-9:00 gibi yine bir mesaj geldi. Diğer numarayı silip engellemiştim, bu başka bir numara. Bu gelen mesajda da 'Aptal Kenan seni bırakmadı mı?' falan yazıyor. Gelen numaranın bir işletme numarası olduğu görüp tıkladım, kim olduğu adresi falan her şey çıktı."