Ezgi Mola: Ben o algıyı yıktım! - Süper Kulüp MagazinSüper Kulüp Magazin

21 Ekim 2020 - 19:33

Ezgi Mola: Ben o algıyı yıktım!

Ezgi Mola, Hazal Kaya’nın kilolu kadınlara başrol verilmediği çıkışını daha önce kendisinin de söylediğini ve bu algıyı kırdığını söyledi.

Ezgi Mola: Ben o algıyı yıktım!
Son Güncelleme :

12 Ekim 2020 - 8:54

1

Ezgi Mola, Hazal Kaya'nın kilolu kadınlara başrol verilmediği çıkışını daha önce kendisinin de söylediğini ve bu algıyı kırdığını söyledi.

2

Ünlü oyuncu, "Hiçbir zaman incecik değildim, öyle bir beklentim de yok. Kadınlara pozitif ayrımcılık yapılması gerekiyor. Ayrıca bakılması gereken tek şey; o rolün hakkını verebilir mi, veremez mi?" ifadelerini kullandı.

3

Rolün kiloyla hiçbir ilgisi olmadığını savunan Mola, "Erkeklere yapılmıyorsa kadınlara da yapılmamalı. Bu durum kadınlar için handikap değil, algının değişmesi gerektiği konusunda bir mesajdır. Bu hiç adil bir durum değil. Çünkü her türlü fizikte insan var, hepsi de bir karakteri canlandırabilirler" şeklinde konuştu.

4

Nişantaşı'nda köpeğini gezdiren Mola, 'Masumlar Apartmanı'ndaki 'Safiye' rolü için, "Temizlik konusunda gerçek hayatta da dikkatliyimdir ama tabii ki roldeki kadar değil. Orada obsesif bir durum var" dedi.