Ezgi Mola: Yaşıtlarımdan bilinçli oldum! | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

22 Nisan 2021 - 03:15

Ezgi Mola: Yaşıtlarımdan bilinçli oldum!

Ezgi Mola: Yaşıtlarımdan bilinçli oldum!
Son Güncelleme :

05 Mart 2021 - 20:53

1

Ezgi Mola, BeStyle dergisine kapak oldu. 37 yaşındaki oyuncu, "15 yaşımdan beri çalışıp, hem kendime hem aileme bakıyorum" açıklamasını yaptı.

2

"ETRAF NE DER!" Mola, "Küçük yaşta mecburiyetten aldığım sorumluluklarım beni çoğu yaşıtımdan daha bilinçli ve daha olgun bir insan yaptı. Herhalde, 'Kendini beğenmiş' demesinler ve şımarık görünmeyeyim gibi, ‘Etraf ne der’ baskısı koydum kendime. Ama hiç gerek yok böyle otosansürlere" şeklinde konuştu.

3

Uzun yıllar yer aldığı komedi projelerinden sonra dram dizisiyle adından söz ettiren Ezgi Mola, "Mesleğin için kendini beslemeye nasıl devam ediyorsun?" sorusuna yanıt verdi.

4

Ünlü oyuncu, "Kendimi iyi hissedecek yerlerde ve kişilerle birlikte olmaya, kendime vakit ayırmaya çalışıyorum. Huzurlu olmaya çalışıyorum. Ama bir iş yokken kendimi oyuncu olarak beslemek pek de benlik bir şey değil. Hayatın akışı içinde oyuncu değil, herkes gibiyim" dedi.

5

SERENAY'IN EZGİ PAYLAŞIMI OLAY OLDU! Uzun süredir ekranlarda olmayan Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hedabından yaptığı eğlenceli paylaşımla takipçilerini şaşırtmıştı.

6

Yakın arkadaşı Ezgi Mola ile bir karesini yayınlayan güzel oyuncu, efektle şişmanlaştırılmış hallerini yayınlamıştı. Paylaşımı görenler, "Bu ne hal?" demeden edememişti.

7

"FINDIĞIM BANA SÜRPRİZ YAPTI" Ezgi Mola, geçtiğimiz ay 38 yaşına basan yakın arkadaşı Enis Arıkan'ın doğum gününü Instagram hesabından yaptığı paylaşımla kutlamıştı.