Süper Kulüp Magazin

Ezgi Mola’dan sonra Tolgahan Sayışman’dan kiracılarından kira almayacağını duyurdu!

Oyuncu Ezgi Mola’nın iyilik hareketi kampanyasına destek olan Tolgahan Sayışman, 9 kiracısından kira almayacağını duyurdu.

Ezgi Mola’dan sonra Tolgahan Sayışman’dan kiracılarından kira almayacağını duyurdu!
26
23 Mart 2020 - 17:16

Çin’in Vuhan kentinde ortaya çıkan ve binlerce kişinin ölümüne neden olan koronavirüsün Türkiye’ye gelmesiyle evlerinden çıkmama kararı alan oyuncu Ezgi Mola, sosyal medya hesabından bir iyilik hareketi başlatarak herkesten destek olmalarını istedi. İki evi olan Mola, kiracılarından Nisan ayında kira almayacağını söyledi. Ezgi Mola’ya ilk destek meslektaşı Tolgahan Sayışman’dan geldi. Sayışman, üçü Amerika’da, altısı Türkiye’de bulunan dokuz mülkü için kiracılarından iki ay boyunca kira almayacağını söyleyerek kiracılarının yüreklerine su serptı.

9 kiracısından kira almayacağını duyurdu 

Ezgi Mola, Instagram hesabından bir video yayınlayarak iki kiracısından nisan ayında kira almayacağını açıkladı ve ev sahiplerine “Sizden de böyle adımlar bekliyorum” çağrısında bulundu. Ardından benzer bir haber Tolgahan Sayışman’dan geldi. Eşi Almeda Abazi’ye de danışan Sayışman, üçü Amerika’da, altısı Türkiye’de bulunan dokuz mülkü için kiracılarından iki ay boyunca kira almayacağını söyledi.

Süper Kulüp Magazin © 2013 Sitemizdeki tüm yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.