Fatih Altaylı’dan şaşırtan veda

featured
service

Habertürk’te yayınlanan Teke Tek programının kapanışı sırasında Fetih Altaylı “Bu bir veda programı” diyerek programı kapattı. Altaylı son programın ilk bölümünde Anadolu Efes Koçu Ergin Ataman’ı ağırladı sonraki bölümde de müsilaj sorununu işledi.

Fatih Altaylı, Teke Tek programını “Bu bir veda programı” sözleriyle bitirdi. Altaylı daha sonra gelen yorumlar üzerine sözlerine açıklık getirerek, “Canım bir süre tatil yapmak istedi epeydir yapmıyordum. Bir ay kadar buralarda olmam herhalde.” ifadelerini kullandı.

Habertürk ekranlarında yayınlanan Teke Tek programının kapanışı sırasında ilginç anlar yaşandı.

“BU ARADA BU BİR VEDA PROGRAMI”

Altaylı’nın programın sonunda kurduğu cümleler ise izleyicileri şaşırttı. Altaylı kapanış konuşmasında, “Bu arada bu bir veda programı. Bir süre olmayacağım. Canım bir süre tatil yapmak istedi epeydir yapmıyordum. Bir ay kadar buralarda olmam herhalde. Arada canım sıkılırsa yine gelir belki program yaparım ama muhtemelen bir ay yokum hoşçakalın.” ifadelerini kullandı.

İki bölümden oluşan programının ilk bölümünde Anadolu Efes Koçu Ergin Ataman’ı ağırlayan Altaylı, programın ikinci bölümünde ise Marmara Denizi’ni etkisi altına alan müsilaj konusunu mercek altına yatırdı.

Fatih Altaylı’dan şaşırtan veda