Fatoş Yelliler hızlı çıktı Gökhan Göz’ü de evli bir adamla aldattı

Berdan Mardini’yi evliyken Gökhan Göz ile aldatan Fatoş Yelliler, Gökhan Göz’ü de evli bir adamla aldattı Berdan Mardini ile evli olduğu sırada Gökhan Göz ile yasak aşk yaşayan Fatoş Yelliler’in Gökhan Göz ile birlikteyken de; başka bir evli erkekle ilişkisi olduğu ifşa oldu. Gökhan Göz tüm mesajları paylaşarak Fatoş Yelliler’in eşyalarını yaktı.

Ünlü türkücü Berdan Mardini; 2 çocuğunun annesi Fatoş Yelliler ile ihanet nedeniyle tek celsede boşandı.

Berdan Mardini ile boşanma aşamasındayken modacı Gülşah Saraçoğlu ile aşk yaşayan Gökhan Göz’le yasak aşk yaşadığını itiraf eden Fatoş Yelliler, magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Fatoş Yelliler konuya ilişkin yaptığı açıklama şöyle;

“Özel hayatıma ilişkin basında çıkan haberler neticesinde bu açıklamayı yapmak lüzumu doğmuştur. Eski eşimle boşanmakta olduğum aşamada, Gökhan Göz Bey ile tanışmış ve kendisiyle kısa bir arkadaşlığımız olmuştur. Gökhan Bey ile tanıştığım sırada kendimi Fransız kimliğimle tanıtmam dolayısıyla kendisi benim Türkiye’de kim olduğumu ve evli olduğumu bilmemekteydi.

Bu doğrultuda kendisi hakkında yapılan çirkin ifadelerin haksız olduğunu, hem kendisinin hem de ailesinin Türkiye’de saygın kişilerden olduğunu belirtmek isterim. Nitekim silahlı saldırıya maruz kaldıktan sonra kendisinden yardım istemem neticesinde; Gökhan Bey merhametli ve vicdan sahibi bir kişiden beklenebileceği gibi bu süreçte destekte bulunmuştur” dedi.

Eski eşine ateş püsküren Mardini ise sosyal medyadan ağza alınmayak sözler sarfetmişti. Mardini eski eşi hakkında, “Gizli gizli …pelik yapıyorsunuz ama gizli kalmıyor. Her şeyin bir bedeli var. Oturduğun semtin bile” diyerek eski eşini hedef aldı.

Bu olayların ardından yeni bir gelişme daha yaşandı.

Berdan Mardini ile evli olduğu sırada Gökhan Göz ile yasak aşk yaşayan Fatoş Yelliler’in Gökhan Göz ile birlikteyken de başka bir evli erkekle ilişkisi olduğu ifşa oldu. Gökhan Göz tüm mesajları paylaşarak Fatoş Yelliler’in eşyalarını yaktı.

TV100

YORUM