Fenerbahçe Vitor Pereira yönetimindeki ilk çalışmasını yaptı

featured
service

Teknik direktörlük koltuğunu ikinci kez Vitor Pereira’ya teslim eden Fenerbahçe, yeni sezon hazırlık kampına Topuk Yaylası’nda başladı.

Süper Lig 2021-2022 sezonu hazırlıkları kapsamında Topuk Yaylası’ndaki tesislerinde kampa giren sarı-lacivertli ekip, buradaki ilk çalışmasını yaptı.

İlk 15 dakikası basın mensuplarına açık tutulan antrenmanda Fenerbahçe, teknik direktör Vitor Pereira yönetiminde ilk çalışmasını gerçekleştirdi.

Portekizli teknik adam, antrenman öncesinde futbolcularla sahada kısa süreli toplantı yaptı. Ardından topla ısınma ile başlayan antrenman, dar alanda minyatür kaleli oyun ile sürdü. İdmanın basına kapalı bölümünde ise taktiksel çalışmalar gerçekleştirildi. Sarı-lacivertli ekipte, milli takımlarda bulunan yerli oyuncuların çarşamba günü takıma dahil olacakları, yabancı oyuncuların ise daha sonrasında kampa katılacağı öğrenildi. Öte yandan hafif ağrıları bulunan Nabil Dirar da idmana katılmadı. Fenerbahçe, yarın yapacağı çalışma ile hazırlıklarını sürdürecek.

5 YARDIMCISI İLE BİRLİKTE GELDİ

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, 5 yardımcısı ile takımın başında yer aldı. Pereira, yardımcıları Filipe Almeida, Luis Silva, Bruno Moura, Antonio Ascensao ve Luis Nedio ile Topuk Yaylası’nda takımla ilk antrenmanına çıktı.

VOLKAN DEMİREL İZİNLİ

Fenerbahçe’de yardımcı antrenör Volkan Demirel, Topuk Yaylası kampında yer almadı. Özel sebeplerden dolayı izin alan Volkan Demirel’in ilerleyen günlerde kampa geleceği ifade edildi.

Fenerbahçe Vitor Pereira yönetimindeki ilk çalışmasını yaptı