Fenerbahçe'nin Yıldız Oyuncusu Mesut Özil Online Olarak | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

4 Mart 2021 - 18:37

Fenerbahçe’nin Yıldız Oyuncusu Mesut Özil Online Olarak

Fenerbahçe’nin yıldız oyuncusu Mesut Özil online olarak satın alınabilen dijital ürünlerle kendi 3D Geni’ne sahip olan ilk sporcu oldu. Özil dijital ürünlerinin 10 dakikada satılması ile 500 bin dolar kazandı.

Fenerbahçe’nin Yıldız Oyuncusu Mesut Özil Online Olarak
Son Güncelleme :

22 Şubat 2021 - 1:15

Fenerbahçe’nin yıldız oyuncusu Mesut Özil online olarak satın alınabilen dijital ürünlerle kendi 3D Geni’ne sahip olan ilk sporcu oldu. Özil dijital ürünlerinin 10 dakikada satılması ile 500 bin dolar kazandı. 10 numara Mesut Özil de dijital dünyada yeni bir çığır açan bir yer. 32 yaşındaki gerçekçi karakterler online satın alınabilir dijital ürünler ile bilgisayar zarbet programları kullanılarak sanal bir 3D ortamda modellenmiştir kendi 3D Genie, sahip ilk atlet oldu.

Özil, İrfan Can ve Pelkaslı’nın Fenerbahçe’deki yeni kadrosu, Erol Bulut’un Mesut Özil, İrfan Can ve Pelkas ile yeni kadrosu
Özil, üç boyutlu dijital karakter serisi oluşturmak için Amerikan şirketi Genies ile ortaklık kurdu. Gelirler BigShoe adlı hayır kurumuna gidecek. Aynı zamanda dijital dünyanın yıldızı olan Mesut Özil, 10 dakikada 500 bin dolar gelir elde ederek hayır işi için. Muhtaç çocukların tıbbi ihtiyaçlarına hizmet eden ve ameliyatlarını dünya çapında sunan bigshoe, birçok çocuğa umut veriyor.

Fenerbahçe – Galatasaray derbisinde 3 bin taraftar vardı…

Fenerbahçe – Galatasaray derbisinde 3 bin taraftar var mıydı?

Karakter tasarımı Mesut Özil’in yıldız kimliğinden esinlenerek, M10 logosu süper kahraman temalı kreasyonlarda yer alır.

15 Şubat Pazartesi günü satışa sunulan şapkalar, kramponlar ve giysiler 10 dakika 500 bin dolarla satıldı.

Rihanna, Ofset, Cardi B ve J Balvin gibi ünlü isimler Cinlerin ortakları arasındadır.