Fenomen Bahar Candan, Rassan Khoshnaw ile aşk yaşadığı konuşulan Ebru Gündeş’i uyardı

Adını ilk olarak yarışmacı olarak katıldığı moda programlarıyla duyuran ve şimdilerde Al Sana Haber programında sunuculuk yapan Bahar Candan, Iraklı iş adamı Rassan Khoshnaw ile aşk yaşadığı konuşulan Ebru Gündeş'i sosyal medya üzerinden uyardı: ''Rassan'la bir dönem birlikteliğim vardı. Hastalıklı bir ruh yapısı vardı. Ebru Gündeş gibi değerli bir sanatçımızı bu konuda uyarmak isterim.''

Geçen yıl Reza Zarrab’dan boşanan 48 yaşındaki şarkıcı Ebru Gündeş’in aylar önce adının aşk dedikodularına karıştığı Iraklı iş adamı Rassan Khoshnaw ile çekilen samimi fotoğraf karesi magazin gündemine bomba gibi düştü. Fotoğraf karesi, Ebru Gündeş’in kendisinden 17 yaş küçük Iraklı iş adamı Rassan Khoshnaw ile aşk yaşadığı iddiasın güçlendirdi.

blank

Ebru Gündeş’in Rassan Khoshnaw ile yeni bir aşka yelken açtığı konuşurken olayla ilgili Bahar Candan’dan olay bir açıklama geldi. Sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Candan, Iraklı iş adamı Rassan Khoshnaw ile bir dönem birliktelik yaşadığını söyleyerek Ebru Gündeş’i uyardı.

”RASSAN’IN HASTALIKLI BİR RUH YAPISI VARDI”

Bahar Candan, Rassan Khoshnaw ile ilgili yaptığı paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

”Ebru Gündeş’in Rassan Khoshnaw isimli iş insanı ile birlikteliğini medyadan öğrendim. Şöhret avcısı Rassan’la bir dönem birlikteliğim olduğu doğrudur. Hastalıklı bir ruh yapısı vardı. Bir keresinde elimin üstüne yanan muun sıcak sıvısını dökmüştü. Ebru Gündeş gibi değerli sanatçımızı bu konuda uyarmak isterim. Kamuoyuna saygılarımla. Alisya bahar Candan.”

YORUM