Fenomen Duygu Özaslan'ın fotoğrafları olay oldu -Süper Kulüp

29 Kasım 2020 - 19:28

Fenomen Duygu Özaslan’ın fotoğrafları olay oldu

YouTuber Duygu Özaslan’ın, geçtiğimiz aylarda yayınladığı bikinili kareleri ile sosyal medyada yayınlanan fotoğrafları arasındaki fark çok konuşulmuştu. Özaslan’ın, bu kez de sevgilisi Maxim Can Mutaf ile yer aldığı kareler Twitter’da büyük yankı uyandırdı

Fenomen Duygu Özaslan’ın fotoğrafları olay oldu
Son Güncelleme :

20 Ekim 2020 - 1:46

Ünlü YouTuber Duygu Özaslan, Bodrum’da tatil yaparken havuz kenarında görüntülenmiş, Özaslan’ın, kendi yayınladığı bikinili pozları ile sosyal medyada paylaşılan görüntüler arasındaki fark gündem olmuştu.

Özaslan, şimdi de basketbolcu sevgilisi Maxim Can Mutaf ile gittiği akşam yemeğinde verdiği pozlarla adından söz ettirdi.

Özaslan yayınladığı karelere, “Hiç kimse paylaştığımız sevgiye sahip olamaz” notunu düşerken, Mutaf’ın, sevgilisinin kalçasını eliyle tutması, sosyal medyayı salladı. Çiftin, fotoğrafına binlerce yorum yağdı.

Özaslan, kendisine gelen bazı tepkilerden sonra da bu kareyi paylaşarak eleştirileri ti’ye aldı.

“KİLOLU HALİM HEPİNİZDEN GÜZEL”

Paylaştığı fotoğraflarla adından söz ettiren Duygu Özaslan’ın bikinili kareleri bu yaz çok konuşulmuştu.

Özaslan, gelen eleştirilerin ardından, “Benim kilolu halim bile hepinizden güzel” demişti.
Bir Twitter kullanıcısı durumu, “Olay Duygu Özaslan’ın kilo almış olması değil, olay şu an olduğu halini kabullenip sevmek yerine kendi görmek istediği hali yansıtmak, insanları kandırmak. İnsanlar lanse edilen “mükemmel” vücutları görüp kendini sorguluyor, aç bırakıyor, sağlığını kaybediyor…” diyerek eleştirmişti.

Bu yoruma da Twitter’da beğeni yağmıştı.

Duygu Özaslan daha sonra ise, Bulimia Nervoza hastalığına yakalandığını açıklamıştı.

Özaslan, “Evet, kilo aldım. Aslında sonra açıklayacaktım ama şimdi söyleyeyim; bulimia nervoza hastalığına yakalandım. İyileşme sürecindeyim” şeklinde konuşmuştu.