Fenomen Gizem Karamelek’in kıskançlık krizi vahşete dönüştü!

featured
service

Tüyler ürperten olay, Çorum’da salı günü sahte plakalı ve siren tertibatlı bir aracın polis kontrol noktasında durdurulmasıyla ortaya çıktı. Araçtaki genç kadın, zorla kaçırıldığını söyleyerek yardım istedi.

“GİZEM BENİ DARP EDİP SAÇIMI KESTİ”
Sabah gazetesinden Emir Somer’in haberine göre Kübra Z. adlı kadın, İstanbul Bahçelievler’den sabaha karşı saat 04.00’te arabayla kaçırıldığını, cep telefonu ve cüzdanındaki 7 bin liranın yağmalandığını anlattı. Genç kadın, daha sonra arabaya, kendilerini motosikletle takip eden 3 kişiden biri olan Gizem Karamelek’in binerek kendisini darp edip saçlarını kestiğini söyledi.

“UYUŞTURUCU VERDİLER, CİNSEL SALDIRIYA UĞRADIM”
Karamelek’in azmettirdiğini ileri sürdüğü grubun, kendisini Çatalca’ya bağlı İncegiz Mahallesindeki 2 katlı kiralık prefabrik villaya götürdüğünü söyleyen Kübra Z, burada kendisine zorla kokain maddesi kullandırıldığını, yine zorla bazı sözler söyletilerek cep telefonu kamerasıyla video kaydının alındığını belirtti. Kübra Z. villada da süren darbın yanı sıra 4 kişinin cinsel saldırısına uğradığını iddia etti.
Genç kadının ifadesi üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu soruşturma başlattı. Soruşturma kapsamında İstanbul Emniyeti’ne bağlı Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri, araçta ve villada inceleme yaptı. Delillerin, Kübra Z.’nin iddiaları ile uyumlu olduğu saptandı.

DARP GÖRÜNTÜLERİ TELEFONLARDAN ÇIKTI
Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin incelemesinde ise şüphelilerin cep telefonlarının Bahçelievler ve Çatalca’da Kübra Z. ile aynı yerde sinyal verdiği ve bazı şüphelilerin çelişkili ifadeler verdikleri belirlendi. Araçta saç örnekleri ele geçirilirken 2 şüphelinin cep telefonun da Kübra Z’nin darp görüntüleri bulundu.

BARIŞ BOYUN SUÇ ÖRGÜTÜYLE BAĞLANTILI
Araçta yakalanan 2 şüphelinin yan sıra Gizem Karamelek ve 2 şüpheli de İstanbul’da yakalanarak gözaltına alındı. Bazı şüphelilerin Barış Boyun Suç Örgütü ile bağlantılı olduğu saptandı.
Gizem Karamelek’in ise Gürcistan’a kaçmaya çalıştığı öğrenilirken Kübra Z.’nin de zorla Gürcistan’a kaçırılmak istendiği iddia edildi.

ARABALARINDAN ÇIKAN KIZI HİÇBİRİ TANIMIYOR
Gizem Karamelek, kardeşi Umut Can Karamelek (21), Ahmet Salih Çalışkan (21), Ali Can Çalışkan (21) ve Eyüp Can Asma (21) sorgularında Kübra Z.’yi tanımadıklarını, kendilerine iftira atıldığını söyleyerek suçlamaları reddetti.

YEDİ SUÇTAN TUTUKLANDILAR
Tüm şüpheliler “Suç İşlemek Amacıyla Örgüt Kurmak ve Yönetmek, Suç İşlemek Amacıyla Kurulan Silahlı Suç Örgütü’ne Üye Olmak, Cebir, Tehdit ve Hile Kullanarak Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılmak, Nitelikli Cinsel Saldırı, Nitelikli Yağma, Uyuşturucu Madde İmalatı ve Ticareti Yapmak, Kasten Yaralama” suçlarından tutuklandı.

Fenomen Gizem Karamelek’in kıskançlık krizi vahşete dönüştü!