Fettah Can ailesiyle yemekte | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

17 Haziran 2021 - 09:28

Fettah Can ailesiyle yemekte

Cansu Kurtçu, “İyiyiz, koşturma, daha doğrusu anlamsız bir koşturma. İş güç de yok ama bir şeyler yapmaya çalışıyoruz” dedi. “Pandemi dönemindeki üretmeye çalışıyoruz” diyen Fettah Can, ”Bu dönemde çocuklarımız ailemiz biz sağlıklıyız, önemli olan bu. Şimdiye kadar hiçbir sıkıntıyla karşılaşmadık inşallah bundan sonrada karşılaşmayız” şeklinde konuştu.

Son Güncelleme :

17 Ekim 2020 - 23:36

1

Cansu Kurtçu, "İyiyiz, koşturma, daha doğrusu anlamsız bir koşturma. İş güç de yok ama bir şeyler yapmaya çalışıyoruz" dedi. "Pandemi dönemindeki üretmeye çalışıyoruz" diyen Fettah Can, ”Bu dönemde çocuklarımız ailemiz biz sağlıklıyız, önemli olan bu. Şimdiye kadar hiçbir sıkıntıyla karşılaşmadık inşallah bundan sonrada karşılaşmayız" şeklinde konuştu.

2

"Albüm çıkaracak mısınız?" sorusuna Fettah Can, "Çalışıyoruz aslında ama bu dönemde şarkı çıkarmak pek sağlıklı mı, değil mi onu bilmediğimiz için henüz karar vermiş değiliz. Yaptığımız bir sürü şarkı, bir sürü iş var. Onları bekliyoruz bakalım, bir şeyler çıkartabiliriz de bekleyebiliriz de. Planlamayı yapmak için doğru zamanı bekliyoruz. Sektörde de herkes heyecanlı değil şarkı çıkarmak için" dedi.