Fırıncının Karısı ‘Yılın Gelini’ şarkısıyla coşturacak!

Başrollerini Büşra Pekin, Alper Kul, Korhan Herduran, Ferdi Sancar ve Seda Türkmen’in paylaştığı komedi filmi ‘Fırıncının Karısı’, söz ve müziği Ersay Üner’e ait olan ‘Yılın Gelini’ şarkısıyla izleyenleri coşturacak.

Ersay Üner Yazdı, Kubat Söyledi

Sözü ve müziği ünlü müzisyen Ersay Üner’e, düzenlemesi ise Erhan Bayrak’a ait olan ‘Yılın Gelini’ şarkısının remix versiyonu Berkay Şenol imzası taşıyor. Sözleri ve müziğiyle dinleyenleri coşturacak olan ‘Yılın Gelini’ şarkısını ünlü sanatçı Kubat seslendirdi. Yönetmenliğini Murat Onbul’un yaptığı ‘Fırıncının Karısı’ filminde kamera karşısına geçen Kubat; filmin oyuncuları ve su balesi ekibiyle eğlenceli bir klibe imza attı. 27 Eylül’de seyircisiyle buluşacak olan ‘Fırıncının Karısı’ filmi için özel olarak hazırlanan ‘Yılın Gelini’ klibi tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Fırıncının Karısı

27 Eylül’de Vizyonda!

Yapımcılığını Mahmut Kayımtu ve Ertuğrul Fındık’ın gerçekleştirdiği, yapımını ‘Two Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Büşra Pekin, Alper Kul, Korhan Herduran, Ferdi Sancar ve Seda Türkmen’in paylaştığı ‘Fırıncının Karısı’ 27 Eylül’de Türkiye ile eş zamanlı olarak Avrupa ülkeleri ve Azerbaycan’da vizyonda olacak.

‘Yılın Gelini’

‘Fırıncının Karısı’ Fragman