Flash TV’de ‘olağan haller..!’ Selin Ciğerci’ye ‘şarlatan’ deyip özür dilettiler!

featured
service

Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir magazin programında usta oyuncu Uğur Yücel’i tanımadığını söyleyenSelin Ciğerci’yeFlash TVekranlarında yayınlananAl Sana Haberadlı programda tepki yağdı.

Seyhan Soylu, Bahar Candan, Nihat Doğan, Tuğba Ekinci ve Ebru Polat‘ıFlash TV‘de bir araya getiren‘Al Sana Haber’adlı programda yine dikkat çeken anlar yaşandı.

Sosyal medya fenomeni ve iş kadınıSelin Ciğerci‘nin geçtiğimiz günlerdetv8‘de yayınlanan2. Sayfa programındaUğur Yücel hakkında olay yaratan ifadeler kullanmıştı.

blank

“Uğur Yücel’i tanımıyorum” diyen Ciğerci, “Ekranda görünce hatırladım. Benim birini tanımam için magazinde yer alması gerekiyor. Dizi izlemediğim için oyuncularını da tanımıyorum” şeklinde konuşmuştu.

Bu sözlerin ardından Ciğerci eleştiri bombardımanına tutulmuştu.

Ciğerci’nin bu sözleri Flash TV’de yayınlanan Al Sana Haber isimli programda masaya yatırdı.

“ŞARLATANDIR, SOYTARIDIR”

Ciğerci‘nin bu açıklamalarını hararetli bir şekilde tartışan Seyhan Soylu, Nihat Doğan ve Bahar Candan, “Biz neden Selin Ciğerci’yi bilmek zorundayız? Selin Ciğerci ne yapmıştır? Uğur Yücel’i tanımayan şarlatandır, soytarıdır.” dedikten sonra Ciğerci’yi telefonla aradılar.

blank

SELİN CİĞERCİ PROGRAMA BAĞLANDI

Selin Ciğerci, Uğur Yücel‘i gerçekten tanımıyor musun? sorusu üzerine şu cevabı verdi:

“Seyhan ablacım benim kimi tanıyıp kimi tanımadığımı siz benden daha iyi biliyorsunuz. Ben size konuk olunca da konuşmuştum. Ekranda görünce tanıdım. Uğur Yücel denilince aklıma geliyor. O da benim ayıbım. Kötü bir şey demedim.”

Seyhan Soylu‘nun “Uğur Yücel’i tanımamak, soytarılıktır dedim” sözleri üzerine Ciğerci, “İyi demişsin Seyhan Ablacım” şeklinde yanıt verdi.

TELEFONU KAPATTIKTAN SONRA…

Ciğerci‘nin telefonu kapatmanın ardından Tuğba Ekinci, “Selin Ciğerci’nin asla kendi zekasıyla gelmiş biri değil. Arkasında biri var.” sözleri tartışmayı yeniden alevlendirdi.

İşte o anlar…

 

//www.youtube.com/watch?v=n769jZrwnHk

Flash TV’de ‘olağan haller..!’ Selin Ciğerci’ye ‘şarlatan’ deyip özür dilettiler!