Fuhuş rezaletinde, gözaltına alınan evli çift tutuklandı | Süper Kulüp HaberleriSüper Kulüp Haberleri

23 Nisan 2021 - 14:12

Fuhuş rezaletinde, gözaltına alınan evli çift tutuklandı

Atv ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programında 18 yaşındaki kızı Zeynep’i aramak için programa katılan anne, kızının fuhuş çetesinin içine düştüğünü öğrenerek yıkılmıştı. Tüm Türkiye’nin genç kızın fuhuş itiraflarıyla rezaleti konuştuğu olayda, gözaltına alınan Aysel Güngör-İsmail Güngör çifti tutuklandı.

Fuhuş rezaletinde, gözaltına alınan evli çift tutuklandı
Son Güncelleme :

04 Mart 2021 - 0:35

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programı, Türkiye’yi şaşkına çeviren olayı kızını aramak için yayına katılan Gürcünaz adlı kadının feryatlarıyla gündeme getirmişti. Esra Erol’dan 18 yaşındaki kızı Zeynep’in bulunması için yardım isteyen kadın, kısa sürede evladının ortaya çıkmasına sevinemeden, kızının fuhuş çetesinin eline düştüğünü öğrenmesiyle yıkılmıştı.

turkiye nin gundemine bomba gibi dusen fuhus 13967260 7710 m - Fuhuş rezaletinde, gözaltına alınan evli çift tutuklandı

Zeynep Şenel

FUHUŞÇU EVLİ ÇİFT TUTUKLANDI

Programa katılan genç kızın olay yaratan itiraflarıyla ortaya çıkan fuhuş çetesi, polis ekipleri tarafından ifadeler göz önüne alınarak çökertilmiş, olayda adı geçen 3 isim ise gözaltına alınmıştı. Yaşanan tüm gelişmelerin ardından bugün öğle saatlerinde hakim karşısına çıkan Aysel Güngör-İsmail Güngör çifti tutukladı. Çift, ‘Fuhşa teşvik, aracılık ve yer temin etme’ suçlarından tutuklanarak cezaevine gönderilirken, olayda adı geçen diğer isim Halil Boral ise serbest bırakıldı. Tutuklanan çiftin yalnızca fuhuş değil çocuk satışından, sahte paraya kadar pek çok suça da karıştığı öğrenildi.

turkiye nin gundemine bomba gibi dusen fuhus 13967260 4263 o - Fuhuş rezaletinde, gözaltına alınan evli çift tutuklandı

700 TL KARŞILIĞINDA FUHUŞ İÇİN ANLAŞMIŞ

Türkiye’nin konuştuğu olayda 18 yaşındaki genç kız, Esenyurt’ta yanlarına sığındığı aile ile haftalık 700 TL karşılığında fuhuş yapması için anlaştığını itiraf etmişti. Stüdyoda tansiyonun yükselmesine sebep olan itiraf sonrası, polis ekipleri harekete geçmişti.