Gamze Erçel göğüs dekolteli pozuyla Instagramı salladı

Ünlü oyuncu Hande Erçel’in 29 yaşındaki kardeşi Gamze Erçel, magazin gündeminde yer almaya devam ediyor. Sosyal medya hesabı üzerinden göğüs dekolteli pozunu paylaşan Gamze Erçel, takipçilerinden tam puan aldı. Kısa süre içerisinde binlerce yorum ve beğeni alan Gamze Erçel, maviler içindeki kıyafetiyle dikkat çekti. Erçel, paylaştığı fotoğrafa ‘Mavi’nin her tonunu sevenler’ notunu düştü.

Ünlü oyuncu Hande Erçel’in kız kardeşi Gamze Erçel, Instagram hesabından paylaştığı göğüs dekolteli pozuyla takipçilerinden beğeni topladı.


Sosyal medya fenomeni Gamze Erçel, 4 buçuk milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafıyla binlerce yorum aldı.


Gamze Erçel, paylaştığı fotoğrafın altına ‘Mavinin her tonunu sevenler’ notunu düştü.

Maviler içerisindeki kıyafetiyle dikkat çeken Erçel’e ‘mavinin en güzel tonu gözlerin’, ‘sana mavi çok yakışıyor’ ve ‘güzele her ton yakışır’ gibi yorumlar yapıldı.
Hande Erçel’in kız kardeşi olarak milyonların tanıdığı bir isim haline gelen Gamze Erçel, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde Moda ve Tekstil Tasarımı okudu.

2012 yılında Miss Face of Cinema yarışmasında ‘Sinema Güzeli’ seçilen Gamze Erçel, 2019 yılında Caner Yıldırım ile dünya evine girdi.


Aylin Mavi adında bir kız çocuğu bulunan Gamze Erçel, hayatına dair kareleri takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor.

YORUM