Gamze Özçelik’in tecavüz görüntülerini çektiği iddia edilen Barış Kılıç açtı ağzını yumdu gözünü!

featured

Kızılcık Şerbeti’nin başrol oyuncusu Barış Kılıç, 2000’li yıllarda Gökhan Demirkol ile Gamze Özçelik’in tecavüz videosunu çekmekle suçlandı. Olayla hiçbir bağlantısının olmadığının altını çizen oyuncu, hakkında karalama kampanyası başlatanlardan da şikayetçi olacağını söyledi.

Yaklaşık 20 yıl önceki Gökhan Demirkol ile Gamze Özçelik’in tecavüz ve kaset olayında görüntüleri çeken kişinin Barış Kılıç’ın olduğu iddia edilmişti. Gökhan Demirkol ise mahkemede hakimin “Üçüncü kişi var mı?” soruna “Kesinlikle yok, görüntüleri ben çektim” cevabını vermişti. Yıllar önce gündemi sarsan konu yeniden gündeme taşınınca Barış Kılıç olayla ilgisinin olmadığını ve şikayetçi olacağını açıkladı.
elipsbet
“HERKES YARGI ÖNÜNDE HESAP VERECEK”

Kızılcık Şerbeti dizisinin başrol oyuncusu Barış Kılıç, kendisine ve diziye karşı boykot söylemleri ortaya atılınca X hesabından açıklama yaptı.

Oyuncu, “Bir gazetenin magazin ekinin yalan haberinden yola çıkarak hakkımda iğrenç iftiralarda bulunan herkese yargı önünde hesap soracağım. Israrla anlamak istemeyenlere söylüyorum. Bu iddiaların hiçbiri doğru değildir. Yalan haberdir. Bilmeden iftira atıyorsunuz. Gerçekten yazık… Arkadaşlar hakkımda yazılıp çizilenler tamamen koca bir yalandır. Lütfen itibar etmeyin. Çok aptalca ve çok üzücü gerçekten. Biraz edep. İlle de edep” dedi.

blank

Gamze Özçelik’in tecavüz görüntülerini çektiği iddia edilen Barış Kılıç açtı ağzını yumdu gözünü!